| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

4.4.2005 7:58:55 Martule

Uklizeci cety v akci :)

Zdar holciny,

tak Irco, uz se u vas uklizi?? Tady se dneska zacalo na velkych silnicich, tak uz se taky tesim az se toho prachu zbavime. Auto ani okna se fakt myt nevyplati nez bude po vsem...
Hlasim ze uz nam vesele taje snih, vcera bylo celych +10!!!!!! Huraaaa :)
Takze na zahrade mame uz videt dlazdice a na travniku je nejakych poslednich 20 cm snehu. Silnice jsou uz vsude "asfaltove" :)))

Kyticky zatim videt nejsou, ale neodolala jsem a koupila si o vikendu aspon na terasu 2 kvetinace obrich krokusu.

Moni+2,
s tim jazykem - jsem rada ze aspon nekdo je stejneho nazoru, me za to nadava mati, bracha, a nakonec i ceske kamaradky se divi jak je mozny, ze jsem na dite zacla mluvit finsky... No jo, vsak ja se ted snazim dohnat, co se da. Ale je to i pro me tezky kdyz jsem na ni byla zvykla mluvit porad jen finsky, obcas na to zapomenu a placam finstinu dal. Nejlepsi je, ze ona si nektery slova pamatuje tak dobre, ze do finsky vety placne sama od sebe cesky slovo. Takze i to beru jako veliky pokrok. Treba kdyz se diva na krtecka, a pak se jde oblikat, tak si vezme spodary a rika: "Kalhotky s kapsami" :)) I kdyz tam zadny kapsy nema. Zkousela jsem ji vysvetlit ze kalhotky jsou spodary anebo maly kalhoty, a kalhoty ze jsou velky kalhoty... Mame v tom gulas :))

Romi,
to si dovedu predstavit tu cestu vlakem, me staci obcas s Julcou byt jednu jedinou hodinu v aute, kdyz jedem na chatu. Uz na prvni krizovatce se pta kdy uz tam budem.... Chjo!!! Snad jen ty cesty na hlidani zvladame bez vriskotu, no aby ne kdyz to mame neco pres 1 km :)))))
Ty uz mas zahradku nejspis plnou kyticek vid? Ja mam doma predpestovany sazenicky rajcat a paprik, jeste jsou malinky, ale to neva, stejne jeste bude trvat nez se je odvazim vyrazit na terasu. V noci mame jeste mraziky kolem -2 az -10, jak kdy...

Babu,
kde v tom Svedsku bydlis? Nekde u Stockholmu??

Kde se flaka Janina???????????? :))) Buhvi co kde dela :)

A co Chappi, dlouho se neobjevila.

Zen,
mela jsem v nove orchideji asi 6cm dlouhou housenku. Sezrala mi previt jedna cely list, a druhy v klidu okusovala kdyz jsem ji objevila. No, letela kalupem... Doporucuju manzovi, pokud koupi novou orchidej, potopit do kyble s vodou do urovne pod listama (kde zacina stonek), a nechat ji tam aspon pul hodiny, aby pripadne potvory vyplavaly. Takova housenka dokaze znicit celou orchidej behem jedny noci. Me nastesti zacala zrat listy, takze jsem si toho vsimla. Ale jak by se pustila do korenu, je s kytkou konec. Uz jsem mela driv v jedny orchideji takovy maly sneky, ale ty jsem dostala jednoduse pryc, dala jsem do uzaveru od flasky trosku piva a oni tam nalezly a ja je mohla vydedit z kvartyru...

Jinak vsechny zdravim a jdu pilne pracovat. Uz at je zas patek!!!

M.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Uklizeci cety v akci :) Martule 4.4.2005 7:58
*pondeli Janina&2 4.4.2005 9:15
**Re: pondeli Karca 1 4.4.2005 9:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.