| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

2.4.2005 21:12:44 Kristina

Re: TY PŘISERNE OTOKy

"můžu říct, že takhle asexuálně jsem nevypadala snad v životě. když se podívám na své nohy, připadá mi, že koukám na nohy staré báby"-----tak tímhle si naprosto vyjádřila to, jak se cítím já... :)))) nárty mi natékaj taky, ale je fakt že múžu být ráda že mě to chytlo takhle na konci těhotenství dá se říct, protože si nedokážu představit mít tento problém v 27tt jako jsi ty... tak to koukej vydržet, v prukazce mam napsano jen nejaké +- v té kolonce na otoky, protože jsem to doktorovi rekla, ale on s tim nic asi neudela, jelikoz mi jen tak zmacknul nohu, ta pod tlakem jeho prstů zbelala, takze proste voda.... :))) snazim se to procvicovat ale ani to nejde, protoze to jak je to natekle tak mi to v tom brani..

hold jsem si chtela ulehcit ten konec ale myslim ze na otoky v tehotenstvi tedy asi nic nezabira, nejlepsi je to asi prekonat az do porodu. Teda az budu diteti vypravet, co vsechno musi mamminka prekousnout, tak to budou dlouho vecery :))) proc alespon polovinu tehotenstvi nemuzou prozivat i chlapi...no hlavní je že mi manzel porad rika: "milacku jsi nadherna" ---))no kdo by nebyl s 21 kg nahore :))))
tak diky za podporu a kazdopadne to taky vydrz :)))
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
TY PŘISERNE OTOKy kristina 2.4.2005 19:53
*Re: TY PŘISERNE OTOKy vojtami 2.4.2005 20:19
**Re: TY PŘISERNE OTOKy Kristina 2.4.2005 21:12
***Re: TY PŘISERNE OTOKy vojtami 2.4.2005 21:22
****Re: TY PŘISERNE OTOKy kristina 2.4.2005 21:41
*****Re: TY PŘISERNE OTOKy vojtami 2.4.2005 22:12
******Re: TY PŘISERNE OTOKy kristina 2.4.2005 23:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.