| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 20:36:20 terka

Re: Pro Tercu, ale i ostatni

S tim obcanstvim-maly muze mit dvoji-nemecke i ceske-jelikoz jsme vsichni eu...akorat ze nemci mu pak v 18 reknou ze musi prijmout bud nemecke nebo ceske..viz nemecky zakon....o francouske bych se nesnazila jelikoz za par let budou vsichni v EU stejni a budou stejne zakony a moznosti bude zalezet jen na jazyku ..prace,pojisteni-vsude stejne....jinak ja jsem Ceska,muj syn Cech a az budem mit dalsi taky bude Cech...bude mit narok na dvoji ale ja nechci a manzel souhlasi....protoze kdykoli se muze stat cokoli....manzel me necha a tohle neni moje zem a dite si pak stejne muze vybrat az bude mit svuj rozum..ale to je jen muj nazor....a dekuji bohu muj manzel je zlatej a podpori me ve vsem-skoro...
Jinak s teme jazykama si nedelej hlavu....ja myslim ze kdyz ty budes mluvit Cesky,manzel arabsky a mezi sebou nemecky pochyti casem vsechno..a ve skole automaticky francouzky a pak anglicky a kdyz je to odmala a automaticky tak mu to ani neprijde..jen ze ta arabstina ma jine pismo....ale to uz bude na mazelovi..a dite si pak i srdcem a citem vybere jazyk jemu blizsi...ja bych se toho nebala ba neopak.....drzim palecky ....papa
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Pro Tercu, ale i ostatni Marie 2.4.2005 20:21
*Re: Pro Tercu, ale i ostatni terka 2.4.2005 20:36
**konecne jsem se i zaregistrovala peque *75 2.4.2005 20:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.