| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

2.4.2005 13:55:58 Sysyna

Hezkou slunou sobotu!!!

Tak jak tak ctu, tak veselo neni skoro nikde.

Ivi+5....u nas je to presne tak...ja nakonec vzdycky ustoupim a zas delam blbce pro vsechno.To je Sylvinko prijed, privez, odvez me....a bla bla bla....no jsem asi blba, ale porad je to mamtka, ale rekla jsem si odsud pocud....donekonecna ze sebe vola delat nenecham!

Ajo!!!Uz je Honysek lepsi?????Velkou pusu mu posilam!!!!

Sylvi!!!!Chuderka BArunka!!!!!Snad to bude brzy za ni a bude zase fit!!!Dovedu si predstavit, jak je hubenoucka, takovej byl Marek, kdyz byl malej.Nejedl, nepil...astma mel od necelych 2let, kazdej mesic zachvat, zanet prudusek, prvni dva-tri dny jen blinkal a blinkal...pak uz nemel silu ani vstat z postele a jit sam na WC...tak to bylo cca do 7let!!!!Byl jak z Dachau, lezla mu zebra, sama kost a kuze, kruhy pod ocima a nakonec skoncil vzdy aspon na den na kapackach.

Tak at je to brzy OK!!!!!!!Hlavne , aby byly v pohode ti dva mladsi!!!


A hlavne babizny, vyzente ty bacile co nejdrive, kveten a srazik se nam blizi!!!!!Tak at to tam muzeme pekne roztocit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pristi tyden nebo nejpozdeji ten dalsi jdu k zubarce a zrejme me ceka trhani 7 vpravo nahore...uz je ta bolest skoro 24hodin denne....a mezizubni kaz nahore na druhe strane, a vypadl mi tam kousek plomby.Takze nemuzu skoro nikde kousat, pac mi tam zaliza jidlo a jsou to muka paratke, niti a mezizubnim kartackem to dostat ven.Vzdy mi bolesti tecou slzy....ach jo zuby.Problemy zacaly hlavne ted po druhym porodu, do te doby jen problem s 8, u Markovyho tehotenstvi me potvory zacaly vsechyn 4 rust naraz a behem Markova 1 a 2roku 3 sly ven.Z toho ty dve dole vysekavanim...a u kazde zanet dasni a teploty...no zkratka zoubky mi daly zabrat!!!



MArusko,neposloucehj tchynu, to jsou fakt blby zvasty, ze jak sis ji vychovala.....blablabla.. vzdyt je tzo jeste pomalu mimino/batole.....a jak to tady tak ctu, tak si myslim, ze tento vek je vubec hodne kritickej na vzdor, vztekani a pod.nekalosti nasich deticek.Myslimsi, ze je to obdobi, takze at si tchyne trhnou, s takovyma kecama...nastesti ta ma, cim je strasi, je sice nemocnejsi,a le tak nejak ji mam stale vic a vic rada:-)

Jdu zapnout mycku apracku........prijede kamaradka s malym prckem a az se vyspi Davca , tak jsem vsichni ven.

Zatim pa a hezky viken!!!


A vseckym nemocnym prdolkum, at ty bacily baci a jsou brzy zdravi!!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Hezkou slunou sobotu!!! Sysyna 2.4.2005 13:55
*Re: Hezkou slunou sobotu!!! Ája + 2 děti 2.4.2005 20:17
**Re: Hezkou slunou sobotu!!! Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 2.4.2005 20:49
***Re: Hezkou slunou sobotu!!! Ája + 2 děti 2.4.2005 20:56
****Re: Hezkou slunou sobotu!!! Jana+3M 2.4.2005 22:13
****Re: Hezkou slunou sobotu!!! Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 2.4.2005 22:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.