| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

2.4.2005 20:17:29 Ája + 2 děti

Re: Hezkou slunou sobotu!!!

Ahoj holky,

Sylvo, Barunky je mi líto, ale alespoň jsi to nezanedbala. Chabá útěcha, co?
Nás narychlo pustili ve čtvrtek odpoledne, potřebovali náš pokojík kvůli izolaci a hlavně proto, že já to mám z těch hospitalizovaných nejblíž a tak můžu dojet kdykoliv by to bylo potřeba. Honýs má chudák těžkou dietu, jí takový divný věci jako kuskus, jáhly, ... kdybyste věděly, jak je těžký vařit bez kapky tuku či gramu jíšky a bez koření :(
Jdeme tam zpátky příští pondělí na 3 dny na ležáka, bude mít hadičku do žaludku, co mu změří kyselost a zřejmě pak ještě něco dalšího. Brrr, už ho vidím se sondou ... jak jí. Blé, byl s náma na odd. jiný chlapeček o 2 měsíce mladší a zrovna toto vyšetření podstupoval. Když jsem viděla jak papal, zvedal se mě samotný žaludek.

Syssi, my budeme v květnu OK, tvrdě na tom pracujeme :o)

Marodům zdar a nemocím zmar!!!

PS: tahle slunná sobota mě vyšla draho, od rána peru a peru a peru a uklízím a uklízím a uklízím. To víte, tatík týden sám doma, holka chvíli s příbuznými na chatě, ve školce. Máme snad špinavý komplet vše, co je normálně ve skříních nedotčený. A zítra mě čeká to samý. Bééé. Ani nemůžem nikam na návštěvu, Honýs je furt v izolaci. Asi se zcvoknu - já a hospodyňka! Heč, zvládla jsem umýt i okno a dveře na balkon :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Hezkou slunou sobotu!!! Sysyna 2.4.2005 13:55
*Re: Hezkou slunou sobotu!!! Ája + 2 děti 2.4.2005 20:17
**Re: Hezkou slunou sobotu!!! Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 2.4.2005 20:49
***Re: Hezkou slunou sobotu!!! Ája + 2 děti 2.4.2005 20:56
****Re: Hezkou slunou sobotu!!! Jana+3M 2.4.2005 22:13
****Re: Hezkou slunou sobotu!!! Sylva - Bára, Klára a Tobiáš 2.4.2005 22:19

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.