| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

2.4.2005 9:05:41 zen

Re: xxx

Ahoj holky,
tak take pridavam svou trosku do mlyna,kdyz se o nas Nadia zminila.
Manzel je kanadan a ja jsem momentalne landed immigrant.V kvetnu asi budu zadat o obcanstvi.
Seznamili jsme se v Rakousku a zili par let v Praze.Nakonec jsme se vzali a narodila se nam dcera a mi zazadali o jeji kanadske obcastvi.Pak jsme byly ve Vancouveru dvakrat na dovolene.Ja na turiticke visum.Chtela jsem to turisticke visum na pet let ale bylo zaminutnuto.Vzdycky mi dali jen to jednorazove na 3 mesice.Duvody jsem chapala.No a nakonec jsem pozadala o papiry na emigraci.Vse se vyrizovalo ve Vidni.Podala jsem informace co potrebovali a zadny problem nebyl.
Jeste chci dodat, ze zatim nemam vyrizenou tu karticku na landed immigrant.Byly jsme v listopadu v Praze.Na velvyslanectvi jsem pozadala o jednorazove vstupni visum a bylo vyrizeno za dva dny.Tak se to opravdu da obejit, kdyz je to nutne.


Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
xxx Gabriela 2.4.2005 7:16
*Re: xxx nadia@ 2.4.2005 7:23
**Re: xxx loonette 2.4.2005 8:44
***Re: xxx Nelie 2.4.2005 17:39
**Re: xxx zen 2.4.2005 9:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.