| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

2.4.2005 7:16:37 Gabriela

xxx

No mne se neco plete, ze to "dokazani" umyslu prestehovat se do Kanady, se netyka rodilych Kanadanu, ale muj manzel je Persan a kanadske obcanstvi ziskal jako imigrant. Jinak u nas konecne prestaly ty mrazy a zacalo jaro. Vcera jsem ani nemohla spat, vubec se nehybal vzduch, ale kdyz kouknu z okna na hory, tak jsou porad plne zasnezene.
Tak ted na tu zadost koukam a tyka se to vsech Kanadanu, proste to chteji vedet. Me ale taky desi ty osobni otazky typu kdy? kde? co? Ja si to pamatuju, ale manza vubec. Ale pravnik rikal, ze jim jde o to dokazat, ze to neni fingovany snatek a to snad pochopi, kdyz uvidi, ze spolu zijem v Iranu.
Dneska je 13 dni od Noveho roku a jelikoz 13 je spatne cislo, tak vsichni jedou na vylet a delaji pikniky, aby se meli vesele. My ale budem doma, nebot manza na ty tradice nejak neni. Persky Novy rok jsme taky neslavili, ikdyz mne by se to moc libilo. Mejte se moc hezky. G.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
xxx Gabriela 2.4.2005 7:16
*Re: xxx nadia@ 2.4.2005 7:23
**Re: xxx loonette 2.4.2005 8:44
***Re: xxx Nelie 2.4.2005 17:39
**Re: xxx zen 2.4.2005 9:5

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.