| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

11.8.2020 7:20:16 kachna_

Re: Lázně Mšené - výlety

s dětma nebo bez?
Na Mělníce se docela vyplatí prohledat "Mekul" - Mělnické kulturní léto. Mělnický zámek je krásný, teď tam podle mě nebude ani noha a projít si ho bez lidí je skvělý zážitek. Z Mělníka stojí za prohlédnutí i studna a výhled. Z vína bych já hlasovala pro Krause nebo školní výběry.
Jestli máš velký akční rádius, tak bych určitě ještě přidala Želízy, Liběchov a pískovcové sochy Václava Levého. Mimochodem, v sokolovně v Liběchově jsou sochy ze sochařského sympozia (tedy doufám, že jsou furt tam). Tam jsou i koupaliště v Želízích i Liběchově, ale nikdy jsem tam v sezoně. Čertovy hlavy nebrat o víkendu, je tam hlava na hlavě.
A určitě bych navštívila zámek ve Veltrusích vč. obory.
Pod Řípem jezdí motoráček a někdy i historické vlaky a je to docela hezké svezení.
ZOO Zelčín (s dětma) teď požaduje vstupné porád a na fb to docela dost lidí kritizovalo, že poměr kvalita cena je špatnej.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Lázně Mšené - výlety PJana 10.8.2020 22:28
*Re: Lázně Mšené - výlety Monika 10.8.2020 22:35
**Re: Lázně Mšené - výlety Monika 11.8.2020 9:47
*Re: Lázně Mšené - výlety Okolík 10.8.2020 22:36
*Re: Lázně Mšené - výlety petluše 11.8.2020 6:9
*Re: Lázně Mšené - výlety kachna_ 11.8.2020 7:20
**Re: Lázně Mšené - výlety nordica 11.8.2020 10:28
**Re: Lázně Mšené - výlety Okolík 11.8.2020 21:29

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.