| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

Apríl

Renčo, to je moc fajn, že už to máš hotové, dokáži si představit, jaká to pro Tebe musela být úleva. Tak si to v Itálii na lyžích užijte, ať tam na Vás sníh ještě čeká a Ondráškovi ať se to moc líbí. Je to pro Tebe odměna za tu dřinu, co jsi teď měla. A koho jste nakonec sehnali k sobě na ty lyže? A co sousedka, čeká to mimi?

My jsme již v neděli vytáhli kolo, já i Honzula jsme byli nadšeni, ale manža si stěžoval, že ho bolí zadek. Jen teď trochu popichuju kamarádku, ať si kolo také konečně koupí a můžeme jezdit spolu. Spravují baráček, takže je to pro ně docela velká investice, ale snad se zadaří a budeme jezdit spolu po výletech na kole.

A kde jste všechny, že vůbec nepíšete? Včera večer mi MSN zase zlobilo a stejně jako Renče nešlo připojit. Divný ale je, že odpoledne jsem chvilku pokecala s Mončou a všechno bylo v pohodě. Tak snad dneska večer. Ani nevíte, jak moc jsem byla naštvaná, že to nešlo a jak moc jsem se těšila na pokec.

Dneka ráno jsem byla úplně grogy. Honzula mě zamkl v kuchyni. Klíč tam máme proto, aby se nedostal Honzula na nože a tak, on si totiž ke všemu dojede s odrážedlem nebo traktorem a nic pro něj není problém, prostě horolezec. Máme sice na všech dveřích háčky, kam klíče věšíme, aby na ně právě v těchto situacích nedostal, ale prostě se mi to stalo osudným a zapomněla ho tam pověsit. Tak jsem Honzulovi říkala, jak má klíček pootočit, ale pochopitelně - zamčít mu šlo - odemčít už ne. Po půlhodině už jsem byla hysterická. Napadlo mě ale odmontovat štítek, ale moc jsem si nepomohla, na zámek jsem se i tak nedostala. Konce klíče v bytě u dveří máme takové tlusté a kulaté, tak mě napadlo vzít nůžky a byl to spásný nápad. Ani nevím, jak jsem to dokázala, ale prostě jsem takto ten klíč v zámku pootočila a bylo to. Honzula dostal na zadek, ale myslíte, že se z toho poučil, i když on sám z té situace byl taky dosti vyděšený? Dobře hádáte, že nepoučil, za chvíli byl u kliky zase. A aprílový vtípek na vás toto určitě nebyl, to byla realita.

Užívejte sluníčka, pokud ho máte tolik, co my. Pa.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Apríl Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 1.4.2005 12:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.