| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Apríl

 Celkem 1 názorů.
 Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 


Apríl 

(1.4.2005 12:40:01)
Renčo, to je moc fajn, že už to máš hotové, dokáži si představit, jaká to pro Tebe musela být úleva. Tak si to v Itálii na lyžích užijte, ať tam na Vás sníh ještě čeká a Ondráškovi ať se to moc líbí. Je to pro Tebe odměna za tu dřinu, co jsi teď měla. A koho jste nakonec sehnali k sobě na ty lyže? A co sousedka, čeká to mimi?

My jsme již v neděli vytáhli kolo, já i Honzula jsme byli nadšeni, ale manža si stěžoval, že ho bolí zadek. Jen teď trochu popichuju kamarádku, ať si kolo také konečně koupí a můžeme jezdit spolu. Spravují baráček, takže je to pro ně docela velká investice, ale snad se zadaří a budeme jezdit spolu po výletech na kole.

A kde jste všechny, že vůbec nepíšete? Včera večer mi MSN zase zlobilo a stejně jako Renče nešlo připojit. Divný ale je, že odpoledne jsem chvilku pokecala s Mončou a všechno bylo v pohodě. Tak snad dneska večer. Ani nevíte, jak moc jsem byla naštvaná, že to nešlo a jak moc jsem se těšila na pokec.

Dneka ráno jsem byla úplně grogy. Honzula mě zamkl v kuchyni. Klíč tam máme proto, aby se nedostal Honzula na nože a tak, on si totiž ke všemu dojede s odrážedlem nebo traktorem a nic pro něj není problém, prostě horolezec. Máme sice na všech dveřích háčky, kam klíče věšíme, aby na ně právě v těchto situacích nedostal, ale prostě se mi to stalo osudným a zapomněla ho tam pověsit. Tak jsem Honzulovi říkala, jak má klíček pootočit, ale pochopitelně - zamčít mu šlo - odemčít už ne. Po půlhodině už jsem byla hysterická. Napadlo mě ale odmontovat štítek, ale moc jsem si nepomohla, na zámek jsem se i tak nedostala. Konce klíče v bytě u dveří máme takové tlusté a kulaté, tak mě napadlo vzít nůžky a byl to spásný nápad. Ani nevím, jak jsem to dokázala, ale prostě jsem takto ten klíč v zámku pootočila a bylo to. Honzula dostal na zadek, ale myslíte, že se z toho poučil, i když on sám z té situace byl taky dosti vyděšený? Dobře hádáte, že nepoučil, za chvíli byl u kliky zase. A aprílový vtípek na vás toto určitě nebyl, to byla realita.

Užívejte sluníčka, pokud ho máte tolik, co my. Pa.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.