| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

8.3.2020 10:54:10 Peter Hopla

Opilej sem byl agresivnej

Zdravím vás,
Chtěl bych se vás zeptat na názor. Ze svou teď bývalou přítelkyní sem byl tři roky a oba jsme se moc milovali. I když byli občas hádky, někdy mi dala slabou facku ale to jen výjimečně a já se jí nedotkl jen pověděl, že nech už to víc nedělala a vždy nás to rychle přešlo a byli spolu šťastní. Jenže přeď měsícem sem to všechno podělal. Mněla s kamarádkou oslavu. A už sem předem naštvaný z termínu a že nepřišla vůbec pro mne k vlaku i když to slíbila a ani nešla naproti i když věděla kdy přijedu. Jak sem přišel na místo oslavy už sem mněl vypité ze zápasu a já byl nasraný. Tak mne sebrala do jizby, protože sem šel po polní cestě a byl špinavý a já ji začal nadávat proč pro mne nepřišla, a ještě vyčítat věci z minulosti ale to už si moc nepamatuji jen z jejího vyprávění. A když sem ji už dlouho nadával a nechtěl si klidnit. Mi střelila facku a mne to vytočilo ještě víc a začal sem po ní rvát co si to dovolila a silně ji držel a nechtěl pustit. Chtěla odejít a já ji nechtěl pustit. A když se postavila tak sem ji přitlačil k stene a jí se podařilo utéct za ostatníma a potom mne vyvedli ostatní kluci ven když sem já nechtěl a chtěl sem se s nimi prát. Ale nakonec se jim to podařilo. A já šel domu. Na druhý den ráno sem věděl že sem spravil chybu a od ní sem mněl správy, že je konec a už mne nikdy nechce vidět, že nechce chodit s agresorem. A že její city ochladli ke mne. Ještě sem si potom šel k ní pro věci přinesl květinu ospravedlňoval, ale s ní to nehnulo i když mi dala objetí a řekla mi, že potřebuje čas a nic mi neslibuje ale potom mi ještě psala že či sem v pohodě a psali jsme si ještě den, ale potom mne začala ignorovat myslím, že kvůli kamarádce, která mě nemela ráda a určitě byla šťastná že jsme se rozešli, protože vždy na mě žárlila tak ji určitě teď nahovořila, že sem byl hrozný. Potom sem jí občas napsal list nebo básničku. Ale ona se mi neozvala jen že kdy si přijdu pro věci, co mi ještě u ní ostali. A já nevím, co dělal sem ze sebe zoufaly hrozne mě to trápí, co sem udělal a nesnáším se za to, že sem po ní křičel, a ještě byl i agresívní od té doby sem se alkoholu ani nedotkl a už ho nechci ani vidět zhnusil se mi. Ale chtěl bych jí spět i když vím že agrese od muže se těžko odpouští, ale miluji ji nadevšechno a vím že už jí nikdy neublížím, a i když sem vždy nebyl nejlepší přítel ale i tak sem jí hrozne miloval, protože jinak byla nejlepší dívka a vím že ji ona mne milovala len jako kdyby to z ní během té noci vyprchalo co se ani nedivím. A po tom sem si uvědomil ještě mnohem víc jak ji miluji. A předtím když sem se opil se stalo dva krát, že sem byl žárlivější, ale jen sem se na ní odul a odvracel se od ní, že sem jí ani ruku nechtěl chytit co jí vadilo. A mela problém, že sem se opil dvakrát před touto akcí. Ale myslel sem si, že už si budu dávat pozor, když si vypiji, aby sem byl jen v náladě a byl na ní dobry, a ne žárlivý, když nebyl ani moc důvod ale když vidím že to nejde musím s tým přestat, aby se to už nikdy neopakovalo. Jen nevím, jak jí dokázat, že se to už nebude opakovat, když mě asi vymazala ze života. Co si myslíte je nějaká šance, aby se ke mne vrátila? a já mám 23 ona 20.
Odpovědět
Průběh diskuze (21 názorů)
Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 8.3.2020 10:54
*Re: Opilej sem byl agresivnej Analfabeta 8.3.2020 11:5
**Re: Opilej sem byl agresivnej darinaa 8.3.2020 13:54
**Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 8.3.2020 16:11
*Re: Opilej sem byl agresivnej Gladya, bývalá dasa, 8.3.2020 11:53
*Re: Opilej sem byl agresivnej Marika Letní 8.3.2020 11:59
**Re: Opilej sem byl agresivnej troposfera36 8.3.2020 14:4
***Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 8.3.2020 16:25
*Re: Opilej sem byl agresivnej neznámá 8.3.2020 11:59
*Re: Opilej sem byl agresivnej Okolík 8.3.2020 14:9
**Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 8.3.2020 16:15
*Re: Opilej sem byl agresivnej Ráchel, 3 děti 8.3.2020 16:23
**Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 8.3.2020 16:26
*Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 8.3.2020 19:55
**Re: Opilej sem byl agresivnej Analfabeta 9.3.2020 8:34
***Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 10.3.2020 7:53
****Re: Opilej sem byl agresivnej bdo 11.3.2020 14:15
*****Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 11.3.2020 21:44
******Re: Opilej sem byl agresivne... Peter Hopla 11.3.2020 21:47
**Re: Opilej sem byl agresivnej Mosie 9.3.2020 19:20
***Re: Opilej sem byl agresivnej Peter Hopla 9.3.2020 20:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.