| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zajímavé tipy

30.3.2001 17:57:56 Mirka , syn - 9

Výchova přes Pikaču

Tedy, Pikaču sám o sobě je katastrofa. Ale když už dědeček koupil asi 6 pokemonů z želé, musela jsem se s nimi smířit. Schovala jsem si z želé obaly, koupila sádru... Dítě spolupracovalo, vzorně - je to kluk, naohýbal si háčky na pověšení, namíchal hustou sádru, navlékl háčky na špejle, aby se do sádry nezabořily - odlitky z obalů dopadly dobře, jen jsme je museli olámat a zabrousit hrany nožem. Syn je pak natřel základovou barvou - každý Pokemon má jednu, nanejvýš dvě, a protože je dysgrafik, tak jsem čumáčky dodělala já. Dneska jich má nad postýlkou všech šest od dědy a příští týden doděláme ještě tři pro nás a dva pro Hanku - prý nějaká moc hezká spolužačka...Byla to první věc, kterou kdy dobrovolně vybarvoval. Takže - všechno zlé je na něco dobré. (Až na autorská práva...)
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Výchova přes Pikaču Mirka , syn - 9 30.3.2001 17:57
*Re: Výchova přes Pikaču Eva 2.4.2001 20:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.