| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Pes

2.2.2020 19:18:47 Fern

Re: Dovolená se psem

pojištění na škody způsobené psem - tohle ti ošetří pojištění odpovědnosti,které se sjednává s poj.domácnosti.Stojí to nějakou tu stovku a je to tuším na 4mil.Kč škodu.
Ale neni to všespásné,jak jsem taky četla,že pokud není pes na vodítku a způsobí škodu,třebas se připlete cyklistovi do cesty,tak ne každá pojištovna bude plnit - pes nebyl zajištěný; já teda to poj. pro jistotu mám u Koop.,ale pojištovny spíš mají snahu se zevšeho vykroutit.


Jezdíme už spoustu let na dovču s pesanem,máme něm.stř.pinče, když třeebas letíme k moři dáváme ho do psího hotelu,nemá problém.

Jinak třeba zámky - manžela to baví,tak jde na prohlídku a já kroužím se psem kolem po okolí,jednou jsme měli privátní prohlídku menšího zámku v rakousku,kde mohl jít i pes a dokonce si tam syn mohl zahrát na klavír v jedné expozici...Ale mě to tak nebavilo,jenže jsem se koukla na psa,že i ten trpělivě stál a posloouchal,že jsem si řekla,že to přeci musím těch cca 30 minut tedytaky vydržet~t~

Psa berem i na rozhledy,pěkně si ho manžel vezme nakrátko,má postrojo,v Domažlicích byly nakonec i šikmé docela příkré schody v té známé věži,no apesan musel taky makat,i když moc nadšen z toho nebyl a když jsme se konečně po těch všech schodech vykutáleli ven všeci 3,tak z toho byl chvílku přešlý~;)

Není problém ho vzít sebou i na lanovky,když to není vyloženě kabinka,tak ho mám bud na klíně nebo vedle sebe,ale je to středák a ne tele jako ten váš.

Nákupy-psa necháváme v autě,má v kufru přepravku,ale v létě je to problém,tam to chce trochu improvizace. Když není vyhnutí a je něco na programu kam pes nemůže,zůstává sám na pokoji,neni s tím problém.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Dovolená se psem terapeutka 2.2.2020 17:52
*Re: Dovolená se psem K_at 2.2.2020 17:57
*Re: Dovolená se psem jaruša 2.2.2020 18:40
*Re: Dovolená se psem Fern 2.2.2020 19:18
*Re: Dovolená se psem Scarlett O´Hara 2.2.2020 19:33
*Re: Dovolená se psem sylvaina 3.2.2020 8:35
*Re: Dovolená se psem Stará husa 3.2.2020 9:6
*Re: Dovolená se psem Gladya, bývalá dasa, 3.2.2020 9:32
*Re: Dovolená se psem libik 3.2.2020 9:58
*Re: Dovolená se psem caira (Vojta1/03,Mates11/04) 3.2.2020 11:4
*Re: Dovolená se psem DasaH 5.2.2020 8:48

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.