| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

29.3.2005 21:05:02 Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010

jaro

Ahooooj holky,

omlouvám se, ale vůbec jsem neměla čas sednou si k internetu. Máme od soboty nemocného PSA, asi jeho poslední dny. Není nepije lëží, má zánět žaludku a tenkého střeva, to jsme si užiji, uklízet a uklízet do toho malý a já jsem byla na pokraji zhroucení. Myslela jsem, že mám angínu tak jsem se od soboty léčila prášky a zázvorem. Tak musím říct, že mi to pomohlo. Teď jsem OK., ale pes né, prostě pořád něco.

Ještě že ten náš malý prďola je hodný "jak kdy" a je zdravý.

Jinak s tím šatníkem máte pravdu, obměna je zapotření. Po porodu jsem hubala a teď poslendí měsíc stále přibírám a nevím jak to zase shodit. Na cvičení nemám čas a diety nevydržím.

Ještě bych potřebovala poradit. Mám možnost získat brigádu na 3 hodiny denně. Stále váhám, ale zase by bylo o něco více penízek. Nevím jestli to mám vzít nebo né. Jestli to není moc brzo tak od malého odcházet, mám strach ať mi pak někdo neřekne, že jsem krkavčí matka.
Tak uvažuji uvažuji až mě z toho bolí hlava.


Jak to vidíte s Klokánkem, chodíte tam ještě někdo??


tak přeji dobrou noc a hezké ráno,

papa
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
jaro Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 29.3.2005 21:5
*Re: jaro Iva*Kuba 29.3.2005 22:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.