| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

29.3.2005 22:13:15 Iva*Kuba

Re: jaro

Ahoj Robinsonky,
já vůbec nestíhám.
Ivi, Sandra je šikula. Pevné nervy! Souhlasím s Janou. Taky máme plovoučky. Dávám Kubovi štramplíky, ponožky a protizkluzovky. Lítá všude. Přenášení na koberec neřeším. Stejně tam nevydrží.
Reny, možná pojedem ve čtvrtek na poslední plavčo do Bílovce. Máme to na 16,30h. A vy? Třeba se potkáme.
Pokud potřebuješ peníze / kdo ne / tak to neřeš a ber to. Myslím, že ti prospěje i pohyb mezi lidmi, kteří jen /nekakají, nekojí.../ Já se úplně děsím. Moje mluva je totiž jen u toho. Já chodím do práce asi 2x týdně a vždy se těším i na jiné problémy.
Už se těším, až vás poznám a nebude to tak anonymní. Chodím operativně na procházky i do Kopřivnice. Klokanit se mi moc nechce, když už je tak hezky.
Snad něco naplánujeme někde v parku, nebo jinde.
Ráda bych to stihla i s Janou, než se narodí miminko. ¨
Dobrou noc.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
jaro Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 29.3.2005 21:5
*Re: jaro Iva*Kuba 29.3.2005 22:13

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.