| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Pes

19.1.2020 14:57:58 nordica

Re: pejsek z útulku?

Vlastně potvrzuji z vlastní zkušenosti výše napsané - u nás už 3.kokřice z útulku, poprvé jsme šli do "neznáma" a ještě kápli na týranou, traumatizuovanou chudinku, ale byla to láska na první pohled. Hodně pomohlo, že byl doma už jeden bezproblémový pes a ten ji v podstatě hodně naučil. I tak to trvalo půl roku, než si vše sedlo. U čísla dvě jsem už věděla, do čeho jdeme, tady byla práce snažší, protože už byli doma ti dva předešlí, takže smečka fungovala perfektně. Ted´mám 3.z útulku, ale z jiného, čubina je hrozně hodná a kromě urážení se i bezproblémová. Jak tady píší všichni - chce to projet pesweb, podívat se na Facebook, můžeš se podívat i na nadační fond Pes v nouzi, tak vyvěšují různé útulky nabídky a charakteristiky pejsků, takže si můžeš vybrat i podle bydliště. Hledat reference, do vybraného útulku párkrát zajet, vzít si kandidáta na adopci na procházku, a pak už jen doufat, že vše bude fungovat. Slušné útulky pustí zájemce dovnitř, o psovi mu něco taky sdělí, dají ho pouze na smlouvu s možností kontroly nebo aspoń závazkem podávat občas zprávu, v ideálním případě i očipovaného a vykastrovaného. Nebo se podívat po dočaskách na nějaké štěně, tam je výchova a přizpůsobení snažší. My měli v podstatě štěstí a jsem rozhodnutá jít do adopce z útulku v budoucnu zas.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Re: pejsek z útulku? kachna_ 19.1.2020 12:56
*Re: pejsek z útulku? nordica 19.1.2020 14:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.