| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

29.3.2005 14:16:59 Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra

opuštěný ostrov

Holky kde jste kdo? Tak si tu někdy připadám jak Robinson na opuštěném ostrově.

Tak jak nám tak předpovídali ty deště tak se jim to zas nepovedlo. Předpověďí počasí se nedá vůbec řídit. Venku je moc hezky a doufám, že to tak bude dlouho.

Jak jsou na tom vaše zadnice? Já spoléhala na to, že mě v Krhové u mamky hledat nebudou a kamarádi zlatí si mě tam našli stejně. Jalovec byl všude a tak to schytala navíc i babička. Voda naštěstí nehrozila, když viděli jak jsem nakřápnutá. Stále se mě to drží, ale už mě to polevuje.

Sandra už se nám začla stavět a tak mám co dělat abych ji uhlídala. Přitahuje se o vše čeho se dá držet. Těch pádů asi ještě bude. Ležet už nebude ani náhodou. Po čtyřech si už pochoduje po celém bytě. Spodní poličky mám všechny raději prázdné, tak to vypadá u nás fakt zajímavě. V chodbě a kuchyni máme dlažbu a tak ji stále přenáším na koberec. Přemýšlím jestli nemám koupit aspoň nějaké běhounky než začne sama chodit.

tak zatím a pište, pište, pište !!!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
opuštěný ostrov Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 29.3.2005 14:16
*Re: opuštěný ostrov Ivča/Lenka/Emily 29.3.2005 15:28
**Re: opuštěný ostrov Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 29.3.2005 17:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.