| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

29.3.2005 17:18:46 Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra

Re: opuštěný ostrov

Pátku to jsem ráda, že tu nejsem sama. Myslíš, že nás někdo z toho opuštěného ostrova vysvobodí? Co vy na to Reny, Hedi, Ivčo?

Jani Sandra je oblečená dost akorát má vždycky hodně stunené ručičky z té podlahy.

Tvůj manžel má doma taky řemeslnické resty? To můj manžel nemá moc času na ty úpravy doma. Potřebuji znovu natřít futra v koupelně a už se mu do toho dlouho nechce. Natřela bych si to už dávno sama, ale když jsem byla těhulka asi bych ten smrad z té barvy nesnesla a teď by mi musel někdo pohlídat malou. Asi to kopřivnické babičce navrhnu.

Jani tak jsem se pustila taky do přetřídění Sandřiných věciček a koukám kolik toho už má malého. Zas budu muset na nákupy a nakoupit jí něco pěkného na Jaro. A měla bych si taky udělat radost a koupit i něco sobě. Tak trochu potřebuji taky obměnit šatník. Do léta asi na svou původní velikost nezhodím a tak je třeba změna šatníku.

Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
opuštěný ostrov Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 29.3.2005 14:16
*Re: opuštěný ostrov Ivča/Lenka/Emily 29.3.2005 15:28
**Re: opuštěný ostrov Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 29.3.2005 17:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.