| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí násilí

29.3.2005 13:07:34 Kopretinka

Re: Radka - plán?-pro ty, co znají můj příběh

Radko, jsi skvělá, já gratuluji!!!! Připravuješ se výborně, zvláště chválím návštěvy psycholožky. Víš, ze své praxe vím, že je moc důležité uvědomit si svou cenu, že to nejsi ty, kdo za to může. Budeš také muset min. po odchodu informovat sociálku, ale znovu dobře zvaž komu sdělíš svou adresu. Víš, ono potom takové vystoupení nešťastného otce, kterému manželka odvedla děti bývá velmi věrohodné a bohužel někteří mu podléhají, snad z nevědomosti nebo naivity. Zapomínají, že je vždy lepší, když se dítě neuvidí nějakou dobu s otcem než když dojde k jeho napadení nebo napadení manželky v jeho přítomnosti. Bohužel se to děje častěji než by bylo možné tolerovat. takže opatrnost je na místě, zrovna tak i u rodiny. Určitě navštiv BKB, tam s tebou vše proberou, osobní rozhovor je lepší než psaní, přece jen kontakt tváří v tvář vytváří jiné podmínky. Ještě na závěr k tvé nejistotě. Bohužel je smutnou statistikou, že žena opouští agresora až po opakovaných útocích a většinou se k němu i vrací s nadějí na změnu a úspěšné opuštění přichází asi po třech návratech. Prosím tě, vylepši tuhle smutnou statistiku, máš k tomu všechny předpoklady! Chci ti tím říct, že rozhodně nejsi divná, je to normální a určitě zvládneš se tomu postavit. Přemýšlela jsi o trestním oznámení?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Radka - plán?-pro ty, co znají můj příbě... Radka 28.3.2005 22:39
*Re: Radka - plán?-pro ty, co znají můj... Kopretinka 29.3.2005 13:7
**Re: Radka - plán?-pro ty, co znají m... Kopretinka 29.3.2005 14:54
*Re: Radka - plán?-pro ty, co znají můj... Misa3 29.3.2005 17:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.