| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

16.5.2019 8:47:49 Manka+Cipísek

Centrální registr dlužníků

Ahoj, potřebuju poradit, kdo má zkušenost?
Cca před 4 lety jsem si potřebovala ověřit bezdlužnost jistého člověka a narazila jsem na stránky centrálního registru dlužníků. Registrace zdarma, tak jsem si tam zřídila účet, ale za rok mi přišla faktura za služby vyhledávání dlůžníků. Zaplatila jsem. Za rok znovu. Opět jsem zaplatila. Od té doby jsem si žádnou službu neobjednala, přesto mi ještě dvakrát za sebou přišla faktura za objednané služby. Jak je možné, že mi chodí faktury za služby, které jsem si neobjednala? Chci si ten účet zrušit, ale při zrušení mě to informuje, že je to zbytečné, že účet je zdarma. Tak jsem blbá já, nebo systém? Nechci platit každý rok tisíc korun za něco, co nechci, kam jsem se přihlásila jen jedenkrát a nic z těch služeb nevyužívám. Nebo když už ne přímo zrušit účet, tak nějak zrušit automatické objednávání na každý rok. Chtěla jsem tam zavolat, ale žádné telefonní číslo na stránkách uvedené není, jen formulář. A ve formuláři je uvedeno, že ke zrušení účtu je třeba notářsky ověřený podpis. To se mi snad zdá. ~8~
Připomínám, že já sama nejsem v registru dlužníků, jsem jen uživatel, který si chtěl jednou vyhledat informaci o jiném dlužníkovi.
Co s tím? Máte zkušenost? Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Centrální registr dlužníků Manka+Cipísek 16.5.2019 8:47
*Re: Centrální registr dlužníků (CERD) atisa 16.5.2019 8:57
**Re: Centrální registr dlužníků (CERD... Manka+Cipísek 16.5.2019 9:7
***Re: Centrální registr dlužníků (CE... Monika 16.5.2019 9:46
***Re: Centrální registr dlužníků (CE... Fern 16.5.2019 9:46
***Re: Centrální registr dlužníků (CE... NovákováM 18.5.2019 23:22
*Re: Centrální registr dlužníků (CERD) Kivík 16.5.2019 10:19
**Re: Centrální registr dlužníků (CERD... NovákováM 18.5.2019 23:30
*Re: Centrální registr dlužníků (CERD) ehm 16.5.2019 12:56
*Re: Centrální registr dlužníků Tizi 18.5.2019 20:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.