| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

29.7.2018 14:48:00 Lilila

Re: Doporučíte dětský sedací kufr?

Máme asi 5 nebo 6 let Trunki. Já jsem to tehdy viděla někde na letišti a protože to naše menší dítě ( tenkrát asi tak dvou-tříleté ) při čekání bez možnosti usednutí dost frflalo, rouhodla jsem se ho koupit bez dalšího zkoumání.
A nelituju toho doteď. Dětem se jim tam vejde všechno, co potřebujou s sebou pro zábavu na cestu i pobyt + jedna sada oblečení, pyžamo a plavky pro případ více přestupů ( máme vyzkoušeno ).
Nehodlám lítam bez kufrů ( a nechápu proč bych měla ), takže nebudu nejspíš nikdy řešit málo prostoru.
Tak do cca pěti let děti potřebovaly pomoci vynést kufr do letadla tam, kde se nastupuje po schodech, od pěti let výš už si koučovali samostatně. Při čekání je to fakt super pomocník, nesčetněkrát jsme čekali někde frontu, buď by malé děti musely stát se mnou, nebo sedět na lavičce bez dozoru. Ani jedno mi nepřipadá přižlivé ....
Stalo se mi jednou, že jsme fakt běželi, abychom stihli letadlo při přestupu, a to jsem ty prťata táhla za sebou jak na autodráze ~t~ , ale stihli jsme to. Myslím, že po svých by to neuběhli.
No a dneska už kufříky šéfujou sami, starší dítě je desetileté, tam už to pomalu nazravá na klasické palubní zavazadlo ( už si i připadá velké ) - ale nechám to na něm. Koneckonců, dneska se je už nebojím nechat někde půl hodiny na lavičce samotné
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Dětský sedací kufr kambala pláááckááá 28.7.2018 21:1
*Re: Doporučíte dětský sedací kufr? Cony 28.7.2018 21:14
*Re: Doporučíte dětský sedací kufr? Agniezska 28.7.2018 21:22
**Re: Doporučíte dětský sedací kufr? kambala pláááckááá 28.7.2018 21:28
***Re: Doporučíte dětský sedací kufr? Agniezska 28.7.2018 21:29
****Re: Doporučíte dětský sedací kuf... kambala pláááckááá 28.7.2018 21:32
****Re: Doporučíte dětský sedací kuf... kambala pláááckááá 28.7.2018 21:40
*Re: Doporučíte dětský sedací kufr? Půlka psa 28.7.2018 23:26
*Re: Doporučíte dětský sedací kufr? Adda6a 29.7.2018 8:17
*Re: Doporučíte dětský sedací kufr? Lilila 29.7.2018 14:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.