| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Účetnictví a daně

25.5.2018 11:23:37 Manka+Cipísek

Re: Výdajový paušál x skutečné náklady

Analfabeto, to bych tedy chtěla vidět tvoje daňové přiznání a připadá mi zarážející, že si toho úřednice na berňáku nevšimly. Takhle to skutečně dělat nejde.
Můžeš mít víc činností pod jiným paušálem, například řemeslnou činnost, třeba kadeřnictví, to je za 80% a jinou, třeba zároveň prodávat kadeřnické produkty a tam je to za 60%.
Nebo můžeš vést evidenci výdajů a příjmů, ale v tom případě na obě činnosti dohromady.
Když si vezmu, jak se vyplňuje daňové přiznání fyz.osob, příloha 1-tak by mě fakt zajímalo, co tam máš. Protože nahoře musíš zaškrtnout, co uplatňuješ-paušál, daňovou evidenci, účetnictví. Dole potom ještě musíš napsat převažující činnost a další činnost, k nim napsat procento výdajů a částky.
Fakt mi to hlava nebere. ~d~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Výdajový paušál x skutečné náklady ka.cka+3 25.5.2018 10:21
*Re: Výdajový paušál x skutečné náklady Analfabeta 25.5.2018 10:46
**Re: Výdajový paušál x skutečné nákla... Jana a Petra 25.5.2018 10:50
**Re: Výdajový paušál x skutečné nákla... Manka+Cipísek 25.5.2018 11:23
***Re: Výdajový paušál x skutečné nák... Žžena 25.5.2018 11:46
*Re: Výdajový paušál x skutečné náklady Jana a Petra 25.5.2018 10:56
**Re: Výdajový paušál x skutečné nákla... ka.cka+3 25.5.2018 12:45
*Re: Výdajový paušál x skutečné náklady libik 26.5.2018 19:47

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.