| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

20.7.2016 14:44:48 Mariana +2

Re: Půjčovny kol na ostrově Kos

Já tedy byla na Kosu už před pár lety, ale tak si nějak nevybavuji že bych zaznamenala nějaké cyklostezky, více cyklistů apod. Což nevylučuje samozřejmě že tam jsou.

Nicméně kolem resortu určit nic, jen autopůjčovna. V rámci okruhu hlavním městem jsem ovšem viděla dost půjčoven, ale pokud si vybavuji tak hlavně mopedy a třeba čtyřkolky. Kola si tedy neuvědomuji že bych tam viděla.

Ovšem podotkla bych jinou věc, byla jsem v létě a nedovedu si představit tam tedy příliš jezdit na kole. Záleží asi sice jak to vyjde, ale bylo v červenci děsné vedro, že si nedovedu představit šlapat v tom na kole. Kos je lehce kopcovitý, ale zároveň i místy spíš placka, v létě vyprahlý. A v srpnu už bude vyprahlý dost. Z návětrné strany zas dost fučí.

Na kola pro děti bych asi nesázela. Rozhodně třeba autosedačky byl spíš problém (i na jiných Ř.ostrovech), měla nanejvýš nějakou cca jednu stařešinu na jednu půjčovnu.
A v helmách pokud si pamatuju Řekové nejezdí obvykle moc ani na motorkách.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Půjčovny kol na ostrově Kos RachelGreen 20.7.2016 8:35
*Re: Půjčovny kol na ostrově Kos Inaaa 20.7.2016 13:51
**Re: Půjčovny kol na ostrově Kos Mariana +2 20.7.2016 14:44
*Re: Půjčovny kol na ostrově Kos marrusova+2marušátka 20.7.2016 17:54
**Re: Půjčovny kol na ostrově Kos RachelGreen 20.7.2016 21:17

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.