| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Střední školy

23.2.2016 22:28:38 Adda6a

Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Anglii

Dejte si dobry pozor na kvalitu tech skol. Pred par lety takhle vybirala moje sestrenka pro dceru a byla to katastrofa. Pomahala jsem jim revidovat ty skoly. Cely proces byl pomerne pofiderni.
Jakasi agentura pres ministerstvo prisla na jejich skolu, navnadila deti a pak zajemcum poslali na vyber 4 stredni skoly tady v UK. 2 podprumerne a 2 s odebraanou licenci k maturitam. Kdyz na to upozornili agenturu tak se vymlouvala ze to prece nevadi, ze ve tretim rocniku stejne zadnounmaturitu nedelaji. No technicky vzato je to spravne, ovsem ta celkova kvalita s tim nejspis souvisela.
Takze jsem poradila sestrence at si vyzadaji od agentury jinou nabidku skol. Zdrahali se ale nabidli dalsi 4. Kvalita k placi. Kdyz jsme mezi nima nasli zase totalne krachujici instituce, pohrozila sestrenice mile agenture at koukaj nabidnout neco solidniho protoze jinak pujdou do novin. Na nekolik dalsich pokusu byli v nabidce 2 vynikajici gymnazia, z nichz jedno nam vyhovovalo i logisticky. Takze holka si to vybrala a agentura silela ze tam nema sanci se dostat a kdesi cosi, ze bude muset delat prijimaci zkousky a proste furt vnucovali jine skoly. Ja jsem trvala na tom aby v kvalite neudelali zadnej kompromis, sestrenka s dcerou to ustaly, vyhadaly s agenturou az do konce, holka delala zkousky na britskem konzulatu nebo kde, a byla prijata. Nakonec byla mimoradne spokojena, bylo to jedno z nejlepsich gymnazii v Anglii a celkove se ji moc libilo. Ale jako zkusenost s pristupem agentury doma tak to byla katastrofa.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Studium SŠ v Anglii druida 23.2.2016 11:14
*Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Anglii 7kraska 23.2.2016 11:16
**Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Angli... druida 23.2.2016 11:21
***Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Ang... Hana 23.2.2016 12:23
****Re: Zkušenosti se studiem SŠ v A... druida 23.2.2016 22:24
*Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Anglii Adda6a 23.2.2016 22:28
**Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Angli... druida 23.2.2016 22:42
***Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Ang... Adda6a 23.2.2016 23:4
***Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Ang... Adda6a 23.2.2016 23:7
**Re: Zkušenosti se studiem SŠ v Angli... malickamala 2.9.2016 14:1

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.