| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

21.6.2015 22:55:21 Arien+2

Re: Egypt - Marsa Alam

No ono se to liší, každý hotel má to pobřeží upravené jinak. Já nikdy moc molo nechtěla, ale třeba loni jsme ho v Hurghadě měli a bylo to super, lepší než kdyby tam nebylo.
Je to obvykle buď kvůli korálům, nebo dlouhému přístupu do hlubší vody který je obvykle kamenitý.
Tam třeba šlo jít do vody i normálně ze břehu, ale nebylo to pohodlné se dostat dál, dlouho je málo vody, jsou tam kameny//korály. Takže pro to "zaplavat si" bylo lepší jít z mola. Měli tam vybójkovanou zónu, kde bylo super koupání. Kdybych se tam měla "šmatlat" přes to podloží, tak by se mi teda moc často absolvovat nechtělo, obzvlášť teda s dětma. Zvláště pro ty je to nepříjemné a hrozí i úraz - uklouznutí na kamenu.

TAKŽE budˇjsme se cákali na břehu, děti si stavěli s písku, hledali kamínky, mušličky apod. Nebo jsme si šli zaplavat z mola, což bylo lepší i pro děti takto. S nima si nedovedu představit překonávat tu trasu k hloubce kde se dalo ponořit.

V Marsa Alamu jsem taky byla, tam to bylo tak že jsme mohli při břehu do vody, ale dál přes korály už se nesmělo, a muselo se přes molo. Ono to v Egyptě často znamená právě toto - do vody lze jít při břehu, ale nesmí se pak dál přejít přes korály, takže zaplavat si lze jen z mola.
V MA jsou korály skoro všude, až na vygabrované výjimky, takže molo tam bude všude.

V Marsa Alamu bude ovšem teď vedro děsné, je to už dost jižně a v poušti. Lepší je podle mně když už tak Hurghada, tak je větrná, takže se tím ochlazuje. Byli jsme loni v červenci a byla jsem až překvapená že to nebylo s tím vedrem tak strašné právě díky větru.
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Egypt - Marsa Alam V.B.R.M. 21.6.2015 22:0
*Re: Egypt - Marsa Alam Brita 21.6.2015 22:36
*Re: Egypt - Marsa Alam Dari79 21.6.2015 22:37
*Re: Egypt - Marsa Alam Arien+2 21.6.2015 22:55
*Re: Egypt - Marsa Alam simona 22.6.2015 7:7
*Re: Egypt - Marsa Alam Adelinkaa 1 dítě. 22.6.2015 7:49
*Re: Egypt - Marsa Alam Fren 22.6.2015 10:34
**Re: Egypt - Marsa Alam Fren 22.6.2015 11:12
***Re: Egypt - Marsa Alam Brita 22.6.2015 15:24
****Re: Egypt - Marsa Alam Katka a 2 výrostci 23.6.2015 6:54
*****Re: Egypt - Marsa Alam ruže červena 23.6.2015 11:22
******Re: Egypt - Marsa Alam Katka a 2 výrostci 23.6.2015 20:7
*Re: Egypt - Marsa Alam miska 23.6.2015 18:7

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.