| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Sušení prádla

21.1.2015 10:28:16 holka anonymka

Re: Sušička LG

mám pračku se sušičkou asi 14 dní. Hlučná není - bylo třeba ji pořádně zaretovat nožičky, aby neřvala. Je nutné, aby stála fakt vodorovně a pevně na všech čtyřech :-)
Co se týká sušení, taky mě to hodně rozladilo, vše mi připadá strašně rozžvaněné.. Teď suším jen do vlhkého stavu "na žehlení" a je to trochu lepší. Je nutné hned po usušení vyndat prádlo ze sušičky, složit ho, rukama ještě pořádně vyhladit, a štosovat na sebe do komínku, aby se vyrovnalo. Košile jsou zralé na žehlení tak jako tak. O vyžehleném prádle mám trochu jinou představu, než to, co leze ze sušičky. A to žehlím jednou za 3 měsíce! Prostě nakupuji hlavně to, co se žehlit nemusí. Jen ty bavlněný trička synů (teď už zvládne jakž takž sušička, když dobře vyrovnám) a košile do obleku, ty se žehlit potřebují.. :-(
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Sušička LG misiko 20.1.2015 21:59
*Re: Sušička LG Litevská.krychle 20.1.2015 22:54
**Re: Sušička LG sylvaina 20.1.2015 22:59
*Re: Sušička LG holka anonymka 21.1.2015 10:28

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.