| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní gynekologické problémy

28.9.2014 0:48:41 Danae+děťátko

Krvácení po styku

Jaké by podle vašich zkušenosti mohly byt příčiny lehkého zakrvaceni po styku? Spise spineni - je to nahnědlý výtok jednorazove... Cca 20 hodin po styku, ty hodiny předtím jen trošičku narůžovělý výtok. Pak už nic. Tohle se mi vůbec nestává, v žádné fazi cyklu. Tohle je cca týden před MS. Kojím už rok a pul, menses už dlouho pravidelný. Poslední menstruace začala podivne o par dnu drive a trvala déle. Mohly se mi zničehonic Treba rozhodit hormony, Treba tím dlouhým kojením? Nebo se mam obávat nějakého zánětu či problemu s cipkem? K lekari jdu hned na začátku týdne, ale jsem z toho dost nesvá, protože tohle se mi opravdu nestává... Především se bojim o ten cipek, i Když gyn.prohlidka před 8 mesici byla zcela ok. Dekuji...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Krvácení po styku Danae+děťátko 28.9.2014 0:48
*Re: Zakrvaceni po styku Karkulína 28.9.2014 7:57
*Re: Zakrvaceni po styku agnes+2 28.9.2014 8:48
**Re: Zakrvaceni po styku carmenka 28.9.2014 9:22
*Re: Zakrvaceni po styku Nika89 28.9.2014 13:28

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.