| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní gynekologické problémy

18.7.2021 9:25:49 Kateřina V.

Po kyretáži jsem nepřestala krvácet

Ahoj holky,

třeba mi některá poradí a bude mít stejnou zkušenost.
Mám potíže s cyklem, anovulační cykly, ztráta menstruace nebo naopak nadměrně dlouhé krvácení.
U gynekologa (teď už bývalého) to bylo řešeno buď Agolutinem (když jsem dlouho menses neměla) nebo Norethisteronem (když naopak menses přišel, ale nechtěl se zastavit).
Neposlal mě nikam na vyšetření, neustále jen opakoval, že musím zhubnout (jsem obézní, řeším to, čekám na termín baryatrické operace) a že mi nemůže ani dát hormony apod, abych nenabrala víc jak jsem. Navic HA nemohu brat, protoze jsem po tromboze.
No jelikož mě to přestalo bavit a navíc si začal za roční poplatek inkasovat nehorázné peníze, doktora jsem změnila. Navic od 5/1 jsem opet krvacela bez prestani..
Nová doktorka mě hned poslala na hysteroskopii a případně kyretáž.
Byla jsem v dubnu u Apolináře, kde mi nejprve udělali hysteroskopii s tím, že uvidí, jaké budou výsledky biopsie a dle toho se dohodneme dál.
Doktor při vyšetření dokonce měl podezření na rakovinu děložní sliznice, ale naštěstí histologie vyšla ok.
Nicméně mě chtěl znovu po dvou měsících vidět na hysteroskopii a že udělá když tak rovnou tu kyretáž. Že ty výsledky byly takové nejasné, tak chce mít jistotu.
14/6 jsem byla na tom zákroku i s tou kyretáží, kde mi řekli při propouštění domů, že budu cca 7-10 dní krvácet, bude se to zeslabovat do špinění, až to přestane. Histologie opet dopadla dobre.
Hm, jenže já krvácím furt do teď.
Fakt to vypadalo, že se to zeslabuje, už to bylo takové to hnědé špinění a najednou 3/7 jsem začla mít křeče jak při menstruaci a začla jsem krvácet víc.
Mamka si myslela, že jsem klidně tu menstruaci dostat mohla, i když mi řekli, že přijde 4-6 týdnů po kyretáži.
No ale střídavě slaběji, střídavě špiněním, střídavě silněji je to tak doposud.
V pátek jsem objednaná ke své gyn doktorce, dřív neměla místo.

Myslela jsem si naivně, že ta kyretáž mi na nejakou dobu pomuze s tim krvacenim :((
Do toho nemuzu brat zadne hormony, protoze jsem mela trombozu. Takze treba antikoncepce mi nepomuze..
Doktor z toho Apolinare mi navrhl Mirenu, ze ta snizuje tu sliznici a tu mi i schvalila cevni doktorka jako takovy kompromis..

Máte někdo podobné zkušenosti?
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Téma: Po kyretáži jsem nepřestala krvácet Kateřina V. 18.7.2021 9:25
*Re: Po kyretáži jsem nepřestala krváce... ...neviditelná... 18.7.2021 9:36
**Re: Po kyretáži jsem nepřestala krvá... Lassiesevrací 18.7.2021 9:40
***Re: Po kyretáži jsem nepřestala kr... ...neviditelná... 18.7.2021 9:45
**Re: Po kyretáži jsem nepřestala krvá... Kateřina V. 18.7.2021 9:48
*Re: Po kyretáži jsem nepřestala krváce... Okolík 18.7.2021 9:36
**Re: Po kyretáži jsem nepřestala krvá... Kateřina V. 18.7.2021 9:52
*Re: Po kyretáži jsem nepřestala krváce... CisloPi 18.7.2021 10:37
**Re: Po kyretáži jsem nepřestala krvá... Kateřina V. 18.7.2021 11:14
***Re: Po kyretáži jsem nepřestala kr... Fern 18.7.2021 12:3
****Re: Po kyretáži jsem nepřestala ... Kateřina V. 18.7.2021 12:11
****Re: Po kyretáži jsem nepřestala ... ...neviditelná... 19.7.2021 0:5
*Re: Po kyretáži jsem nepřestala krváce... Markéta 18.7.2021 12:46
*Re: Po kyretáži jsem nepřestala krváce... ...neviditelná... 19.7.2021 0:3
**Re: Po kyretáži jsem nepřestala krvá... Kateřina V. 19.7.2021 12:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.