| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

10.7.2014 22:16:30 jitule+marianka (7/2011)

Rehabilitační léčebna Chuchelná

Máte někdo zkušenosti s pobytem v rehabilitační léčebně Chuchelná? Neznáte někdo někoho, kdo tam pracuje?

Jde mi především o kvalitu a frekvenci rehabilitačních procedur a pak o kvalitu ošetřovatelské péče, o přístup personálu a vůbec o "celkový dojem". Jak vypadá takový běžný den v Chuchelné?

Manžel by tam měl za dva týdny nastoupit a slyšela jsem dost rozporuplné informace, tak mám trochu obavy, Chuchelná je detašovaným pracovištěm Hrabyně, ale mezi těmito dvěma léčebnami je údajně propastný rozdíl co se týče kvality poskytované péče (v neprospěch Chuchelné).
Manžel je po cévní mozkové příhodě, teď byl 3 týdny hospitalizovaný na rehabilitačním oddělení, kde se pěkně rozhýbal, poprvé po 5 měsících začal mluvit a jíst normální stravu (nekašovitou), před měsícem nepohnul ani prstem a byl celý spastický, dnes je na vozíku, dělá při odborné péči rychle velké pokroky, tak bych byla ráda, kdyby to v Chuchelné pokračovalo.

Za jakékoliv info děkuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Rehabilitační léčebna Chuchelná jitule+marianka (7/2011) 10.7.2014 22:16
*Re: Rehabilitační léčebna Chuchelná vertigo 10.7.2014 22:53
*Re: Rehabilitační léčebna Chuchelná rišulka 10.7.2014 23:54
*Re: Rehabilitační léčebna Chuchelná Pam-pela 11.7.2014 9:7
**Re: Rehabilitační léčebna Chuchelná happy 11.7.2014 10:7
*Re: Rehabilitační léčebna Chuchelná CisloPi 11.7.2014 15:2
*Re: Rehabilitační léčebna Chuchelná Kaštanka 11.7.2014 22:14
**Re: Rehabilitační léčebna Chuchelná Bberi 12.7.2014 20:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.