| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2014

2.1.2014 12:23:14 Rebeka+2

porodnice

Ahoj, opět si musím postesknout nad svým porodničním martýriem... v našem velkoměstě je bohužel třeba se registrovat, a to už ve 14. týdnu. To jsem poctivě provedla, po internetu, avšak je třeba do dvou měsíců přijít taky osobně a nechat si dát razítko do těhotenské průkazky. Tak vám řeknu, už jsem tam byla třikrát, a vždy jsem musela odejít pro neúnosnou frontu. Ach jo :( Napotřetí jsem ovšem zjistila zajímavou věc, a to, že v době mého termínu má beztak moje porodnice zavřené porodní sály skrzevá malování... takže jediné, k čemu by mi to mohlo být, kdybych se u nich registrovala a rodila zrovna v termínu zavřených sálů, že mě jinde v Praze musí vzít do jiné porodnice, když mám to razítko, jinak by mě vzít nemuseli. Ale o jiné pražské stejně neuvažuju a v takovém případě bych ráda jela do nějaké menší porodnice mimo (tam by mě ale určitě nezavezla sanitka), tak to bude ještě sranda ~:-D
Pěkné břichaté dny všem!
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
porodnice Rebeka+2 2.1.2014 12:23
*Re: porodnice LSchambergerova 5.1.2014 19:45
**Re: porodnice Rebeka+2 6.1.2014 9:26
***Re: porodnice Rebeka+2 24.1.2014 10:54

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.