| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

9.12.2013 19:15:42 lampetra

Re: Vyhřívané ponožky

Mám zkušenost s tímto - w ww.divers-direct.cz/vlozky-ohrivaci-do-bot-kallweit/d36755/ - uber mezeru. Nevím ale, zda to není mimo tvoje cenové rozmezí. Používáme to při práci brankového rozhodčího u lyžařských závodů, a i když x hodin stojíš na místě, tak je to v pohodě. Jinak taky používáme toe warmers - takové jednorázové ohřívací vložky do bot, ale cena za jedno použití je cca 40 Kč a nevím, zda by to nebylo málo - u těch branek to pomůže jen kolem nuly, pak už to nestačí. Když se pohybuješ, tak to stačí do cca -15. Tak nevím, zda jsem ti poradila. Ale pokud by to mělo být skutečně pro nechodiče, šla bych do toho. Jo, tak nepíšeš, zda nosí boty - kamarádky dávají do fusaků nechodícím (dětem) k nohám ohřívací polštářky z třešňových pecek - to je na mnoho použití a na jedno nahřátí vydrží hřát cca 3 hodiny - já ho někdy nosím pod bundu.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Vyhřívané ponožky Jepepa 9.12.2013 19:5
*Re: Vyhřívané ponožky lampetra 9.12.2013 19:15
**Re: Vyhřívané ponožky lampetra 9.12.2013 19:17
***Re: Vyhřívané ponožky Jepepa 9.12.2013 19:20
****Re: Vyhřívané ponožky lampetra 9.12.2013 20:24
*Re: Vyhřívané ponožky Tjorven 9.12.2013 20:48

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.