| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

17.2.2000 5:50:30 PhDr. Jiří Tyl

Re: Problémy s chováním a se školou - nabídka pomoci

Ahoj Gabrieli,

nabízím ti pomoc formou hry. Choď k nám na počítačové hry, které se hrají silou myšlenky. Tím "hraním" se tvé problémy budou postupně zmenšovat a mizet.

Odpovídám ti jako kluk s LMD - teď už pravda starší kluk. Ale to, o čem píšeš, bych klidně mohl napsat o sobě v 8 letech. (Až na ničení věcí). Skoro každý den jsem měl v žákovské knížce "zlobí, ruší při vyučování, mluví při vyučování, ruší spolužáky, vrtí se...".
Třídní důtky jen pršely (ale na dvojku z chování jsem to nikdy nedotáhl).

Uchovávám historickou památku - zrovna v 8,5 jsem byl poslán na psychologické a neurologické vyšetření, kde řekli něco jako "lehká mozková dysfunkce".
A taky, že se s tím nedá nic dělat, že z toho snad vyrostu.

Nóó... každý někdy vyrosteme, ale někomu to trvá déle a schytá všelijaké černé známky - že je zlobivý, líný, hloupý, případně všechno z toho.
Byl jsem "hodné zlobivé dítě", a dalo mi strašně práce na sobě se z toho vyškrábat.
Dneska se s tím něco dělat dá - a mnohem rychleji. Aspoň my to umíme.

Nakonec jsem začal podobným dětem pomáhat (taky jsem se viděl ve svém synovi - tomu je dnes 15). Jednu takovou pomoc jsem přitáhl z Ameriky, jmenuje se EEG biofeedback. Tím ovládáním počítače silou myšlenky se člověk naučí ovládat svůj mozek - naučí ho, aby se choval, jak má!

Pomohl i starému klukovi (je mi, bohužel, už o 40 více), i mému synovi.

Něco mi z kluka zůstalo - rád si hraju. Nabízím tobě a tvým rodičům superhru - ještě "hru o hře" tady na Rodině. Líbí se mi, jak se tady Káča dělí s ostatními o vývoj svého miminka a cestu maminky těhotenstvím.

Nabízím volnou vstupenku k nám výměnou za to, že budete s rodiči pravidelně referovat, co je nového, jak pokračuješ ve škole, jak se vyvíjí EEG a podobně.
Podělíme se s ostatními o to, jak to funguje a čeho se dá dosáhnout.

Bereš? Tady je spojení:

PhDr. Jiří Tyl
Feedback Institut
Střední 7
Praha 6
tel. 20 61 21 26
nebo 0602 22 49 64

Jestli nejsi z Prahy, domluvím tu hru s EEG Biofeedback centrem, které je nejblíže tvému bydlišti.

Zdraví Jiří
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Problémy s chováním a se školou Gabriel s LMD - hyperaktivitou, 8,5 let 14.2.2000 22:34
*Re: Problémy s chováním a se školou - ... PhDr. Jiří Tyl 17.2.2000 5:50
**Re: Problémy s chováním a se školou ... Gabriel a Katka, 8,5 a 33 let 18.2.2000 20:31
***Re: Problémy s chováním a se školo... PhDr. Jiří Tyl 18.2.2000 20:48
****Re: Problémy s chováním a se ško... eva, matka dvojčat 21.2.2000 18:15
*****Re: Problémy s chováním a se š... PhDr. Jiří Tyl 22.2.2000 5:27
******Re: Problémy s chováním a se... Katka, tři kluci a jedna holčička 2.9.2000 20:13
*******Re: Problémy s chováním a ... PhDr. Vendula Tylová, PhDr. Jiří Tyl 5.9.2000 2:47
***Re: Problémy s chováním a se školo... PhDr. Jiří Tyl 18.2.2000 21:9
*Re: Problémy s chováním a se školou Miriam, syn 9 let 1.2.2001 15:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.