| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kdy mít děti

15.2.2000 12:55:41 Monika, 26. let, 18. týden

K rozmáhání těhotenství

Díky Káčo za tvůj deníček, mám radost, když najdu novou kapitolku. Se změnou tvého doktora dle tvých zkušeností souhlasím.
Já chci potvrdit, rozmáhání těhotenství, nejspíš je to tím, že začínáme chtít miminka my ze silných ročníků 70. let. Já v průměru každý týden objevím svou více či méně známou, která také očekává. Zrovna včera jsem na těhotenském tělocviku narazila na svou bývalou nejlepší kamarádku ze školky a základní školy. Ale možná je to jen tím, že těhotenství je na prvním místě mých nynějších zájmů, předtím jsem se o to možná tak nezajímala.
Přeji velkou pohodu a piš.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
K rozmáhání těhotenství Monika, 26. let, 18. týden 15.2.2000 12:55
*Re: K rozmáhání těhotenství Lenka, 26 let (pokoušející se otěhotnět) 28.2.2000 14:44
*Re: K rozmáhání těhotenství Lenka, 26 let (pokoušející se otěhotnět) 28.2.2000 14:45
*Re: K rozmáhání těhotenství Lenka, 26 let (pokoušející se otěhotnět) 28.2.2000 14:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.