| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dotazníky a průzkumy

23.2.2013 18:47:46 lenickasl

Re: Vyplnění dotazníku pro bakalářskou práci - pro učitelky MŠ

Proč? Nemyslím si, že jsem jí napsala něco zlého? Napsala jsem přeci, že si rady vyslechnu, ale jestli se jimi budu řídit je na mě a že při rozjetém dotazníku už nelze jen tak otázky přeformulovat. A to, že internetové prostředí je plné všelijakých podfukářů, to snad taky není nic přímo na ni. To, že s nynějším rozjetým formulářem, ke kterému už mám nějaká data, už nic moc neudělám, to nebylo nic proti ní, to bylo jen konstatování, nicméně nenapsala jsem, že o její rady nestojím, ba naopak. Myslím si, že když už si člověk zvolí téma jakékoliv práce, které ho alespon trochu baví, by měl být schopen o něm diskutovat a přijímat i kritiku. Ráda si ji vyslechnu. Takže pokud jsem tě nějak urazila, tak to tak rozhodně míněno nebylo - jak jsem psala výše, jen konstatování, že teď už je to tak trochu s křížkem po funuse, i když ne úplně, čím víc kritiky si zde vyslechnu, tím lépe se budu moci postavit kritice při obhajobě :-)Sama jsem strašně zvědavá, jaké výsledky bude výzkum mít, jelikož zvlášť ve velkých městech je občas problém do přeplněných školek umístit mladší dítě a tím pádem je přijato teprve až rok před nástupem do ZŠ. Ale kdo ví...není tedy přeplněnost školek odpovědná za to, že se dítě nestihne připravit na ZŠ tak kvalitně jako, kdyby mu bylo umožněno navštěvovat MŠ celé tři roky? Nebo...kdo ví...třeba výchova v rodině dokáže plně nahradit tyto ztráty a na dětech se to nijak neprojeví....no jsem zvědavá :-) I když pro vytvoření hypotéz jsem na toto téma rozmlouvala s ostatníma učitelkama MŠ a zdá se, že v některých oblastech děti z rodin opravdu trochu "zaostávají". Ale i tak budou mé výsledky asi pouze orientační, protože na zmapování situace v celé ČR by byl třeba opravdu o moc větší zkoumaný vzorek ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Téma: Dotazník pro bakalářskou práci - pro uči... lenickasl 22.2.2013 16:30
*Re: Vyplnění dotazníku pro bakalářskou... Ikula 22.2.2013 18:16
**Re: Vyplnění dotazníku pro bakalářsk... Markéta, kluci 11 a 4 22.2.2013 19:25
***Re: Vyplnění dotazníku pro bakalář... lenickasl 22.2.2013 19:58
*Re: Vyplnění dotazníku pro bakalářskou... Suza007 22.2.2013 21:1
**Re: Vyplnění dotazníku pro bakalářsk... lenickasl 23.2.2013 10:15
***Re: Vyplnění dotazníku pro bakalář... takytak 23.2.2013 16:45
****Re: Vyplnění dotazníku pro bakal... lenickasl 23.2.2013 17:33
***Re: Vyplnění dotazníku pro bakalář... takytak 23.2.2013 16:45
***Re: Vyplnění dotazníku pro bakalář... takytak 23.2.2013 16:51
***Re: Vyplnění dotazníku pro bakalář... takytak 23.2.2013 16:51
****Re: Vyplnění dotazníku pro bakal... takytak 23.2.2013 17:9
*****Re: Vyplnění dotazníku pro bak... lenickasl 23.2.2013 17:21
******Re: Vyplnění dotazníku pro b... takytak 23.2.2013 17:26
*******Re: Vyplnění dotazníku pro... lenickasl 23.2.2013 17:40
********Re: Vyplnění dotazníku p... ...neviditelná... 23.2.2013 18:15
*********Re: Vyplnění dotazníku... lenickasl 23.2.2013 18:47

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.