| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

23.2.2001 13:47:24 Andy, svobodná

Život s ( vyléčeným?) gamblerem

Ahoj všechny čtenářky!

Byla bych moc ráda, kdyby se mi touto cestou ozvala některá z vás, jež má zkušenost se životem s gamblerem. Ať již s přítelem či manželem. Můj přítel se minulý týden vrátil z šestitýdenního léčení. To, co předcházelo tomu, než se odjel léčit, snad ani popisovat nemusím. Pokud jsou mezi vámi takové, které podobnou zkušenost mají, vědí, jaké je to peklo.
Teď absolutně nevím, jak se mám chovat. Opravdu už je z toho venku? Mluví tak, že by tomu čověk věřil. Je připraven splácet dluhy, říká, že ho to už neláká atd... Jenže co já? Jak mám být klidná? Pracuje v hospodě, kde jsou automaty a na cestě domů je to samá non stop herna. Kde vezmu záruku, že se cestou domů v některé z nich nezastaví a všechny jeho peníze nespolyká automat? Mám ho zase podezřívat, prohledávat kapsy? Prosím, poraďte mi, ozvěte se mi, jestli některá z vás žijete s "vyléčeným" gamblerem. Nebo mi poraďte jestli existuje nějaká skupina, kam partnerky gamblerů docházejí a vzájemně se podporují probírají problémy.

Děkuji moc za každou odpověď.
Ahoj Andy
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Život s ( vyléčeným?) gamblerem Andy, svobodná 23.2.2001 13:47

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.