| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1990

30.1.2005 11:57:49 Béruška

Re: RE: DCERA STŘELEC

Přeji hezkou neděli,

my jsme z Heřmanova Městce, což je u Pardubic.

Taky už hodně probíráme záležitost se střední škoulou. Vzhledem k tomu,že Zuzanka není na nic konkrétního zaměřená, ale spíš se všemu věnuje tak všeobecně, tak jsme přemýšleli taky o gymplu. Nakonec jsem ho zavrhla, protože mi nikdo nezaručí, že jednou půjde na vysokou. Takže jsme mysleli na cestovní ruch, jenže u nás je tato škola jen soukromá, což čítá 16.000,-Kč školného ročně. No a takže zatím závěr je ekonomka, jelikož je to obdobné jako cestovní ruch. No ještě máme jeden rok.

Prohlížela jsem Alči album, je tam spousta opravdu krásných fotek od dětí až po zvířátka.Taky bych chtěla nějaké fota takto zveřejnit, ale mám foťák teprve měsíc, takže se s manželem teprve všechno učíme a ještě spoustu věcí neumíme. Až se mi zadaří, určitě dám vědět.

Pejska máme fenku amerického kokra (Sindy), je velice temperametní, chce hodně pohybu, ale je moc hodná a miluje lidi. Co se týče té alergie, nemám s tím vůbec žádné zkušenosti, ale chtěla bych říct, že my dáváme Sindy stříhat úplně nakrátko a nepadají ji chlupy jako některým pejskům krátkosrstým.

Mějte se hezky
Béruška
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
RE: Taky dvě holky ! Malina1 16.1.2005 9:21
*Re: RE: DCERA STŘELEC Béruška 28.1.2005 20:9
**Re: RE: DCERA STŘELEC AlenaD 28.1.2005 20:28
***Re: RE: DCERA STŘELEC Béruška 30.1.2005 11:57
****Re: RE: DCERA STŘELEC Malina1 31.1.2005 0:15
*****Re: RE: DCERA STŘELEC Ada 3.8.2014 16:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.