| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1990

16.1.2005 9:21:50 Malina1

RE: Taky dvě holky !

Ahojky, téma úklid ! To snad ani nemá cenu se rozepisovat. Je to hrůza. Alenka odchází ráno po šesté a domů se vrací někdy okolo sedmé. Tak se mi nedaří jí příliš zapojit :-)) Ale abych jí nekřivdila, tento týden se dozvěděly naše kočičky, že v srpnu jim možná přibude sourozeneček, tak nevím jestli to bylo tím, ale udělala snídani. To je něco nevídaného!

Má zkušenost je zlatý střelec, druhá dcera je býk a s tou nehnu. Co si vezme do té své hlavičky kebuličky to tam je a my nemáme šanci.

Oblečení, to je také dobré téma, to řeším stále, starší je hodně štíhlá potřebuje XS (i to je jí někdy velké) já to nemohu sehnat a také nehodlám platit ty astronomické částky.

Protože jsou holky 3,5 roku od sebe, u nás to vypadalo a bohužel stále ještě vypadá asi takto, co jedna vymyslí to druhá dovede do úplné dokonalosti. Jedna jako druhá.

Také pro vyrovnání sil máme zvířátko je to pejsek no pejsek tele je to. Tak máme doma veselo.

Mohu se zeptat odkud jsi (aspoň kraj). Já jsem z Prahy.


Přeji krásnou neděli. malina
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
RE: Taky dvě holky ! Malina1 16.1.2005 9:21
*Re: RE: DCERA STŘELEC Béruška 28.1.2005 20:9
**Re: RE: DCERA STŘELEC AlenaD 28.1.2005 20:28
***Re: RE: DCERA STŘELEC Béruška 30.1.2005 11:57
****Re: RE: DCERA STŘELEC Malina1 31.1.2005 0:15
*****Re: RE: DCERA STŘELEC Ada 3.8.2014 16:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.