| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Pes

31.5.2012 23:35:33 Buddy

Re: Pes - operace análních žláz

Píšeš, že nějakou dobu BERE antibiotika, zlepší se to a pak se to zase objeví...tzn. beze antibiotika v prášcích či injekcí? Ale čistil a ošetřoval mu veterinář samotné žlázy? Já jsem s naším pejskem zažila také opakovaný záněty žláz a první veterinář mu to léčil tak, že obsah vymáčkl a chodili jsme na injekce, ale žlázy samotné nijak neléčil. Pomohlo to, ale poměrně brzy se to opakovalo. Protože pes měl v té době za sebou několik přeléčení antibiotiky kvůli střevům, rozhodla jsem se žádné další injekce do něj necpat a vzít ho na jinou kliniku, protože jsem věděla, že zánět jde léčit místně a někdy je jen pohodlnost veterináře dát hned injekce. Tam mu žlázy propláchly a dali do nich na 3 dny antibiotickou výplň, toto se opakovalo třikrát až byl pes v pořádku. Jestli váš veterinář léčil žlázy i místně a stejně se to opakuje, tak asi jiná možnost než operace nezbývá. Dala bych si ale velký pozor při výběru pracoviště, kde operace proběhne. Rozhodně bych si nevybrala veterináře, který málo operuje a tento typ operace nedělá tak často, ale velkou kliniku, kde to jdou operace jak na běžícím páse a tudíž mají operatéři hodně zkušeností a cvik. Při pokažení tohoto typu operace totiž hrozí porušení svěrače, což má za následek, že pes přestane ovládat vyměšování.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Pes - operace análních žláz lenuschka 31.5.2012 19:39
*Re: Pes - operace análních žláz Kukurice25+Nik09+Seb12+Dom14. 31.5.2012 19:49
**Re: Pes - operace análních žláz lenuschka 31.5.2012 19:59
***Re: Pes - operace análních žláz Kukurice25+Nik09+Seb12+Dom14. 31.5.2012 20:18
*Re: Pes - operace análních žláz Markéta 31.5.2012 20:2
**Re: Pes - operace análních žláz lenuschka 31.5.2012 20:5
***Re: Pes - operace análních žláz Markéta 31.5.2012 21:43
*Re: Pes - operace análních žláz anička 31.5.2012 22:28
*Re: Pes - operace análních žláz Buddy 31.5.2012 23:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.