| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2000

23.1.2005 23:11:10 Lenka,dvě děti

Re: Kuba

Ještě k té alergii.A dřív žádná reakce na jiná jídla nebyla?Myslím na šťávičky,na polévky,jestli už jsi mu něco dala.A Janička může jíst všechno?
Jsi dobrá,že kojíš.Nám to ze ségrou nějak nevyšlo.Já měla po Verunce záchvaty žlučníku,takže se mi mléko ztratilo a jak jsem jí dala první láhev,tak to bylo pasé.Pak už byla líná tahat,ale stejně jí to nestačilo.Kojila jsem každou hodinku a pořád bulela hlady.S flaškou byl klid,ale těch peněz.A s Honzíkem se to táhlo už v porodnici,museli mi ho asi jednou dokrmit,ale tři dny a noci prořval.To víš,ze zkušeností,vím,že kdo malá prsa kojí dlouho a my co tam toho, máme víc nebo akorát/pro chlapy je to pořád málo :-)/ toho moc nenakojíme.Tak už opravdu dobrou noc
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Napiš papajana 21.1.2005 22:55
*Re: Denis Lenka,dvě děti 23.1.2005 23:1
**Re: Kuba Lenka,dvě děti 23.1.2005 23:11

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.