| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2000

23.1.2005 23:01:37 Lenka,dvě děti

Re: Denis

Ahojky,tak jsem si najela na tu stránku a opravdu je to hrozný,co se všechno může v téhle republice dít.Je mi moc líto Olgy i malého Denise.Doufám,že vše dopadne dobře.Mé bývalé kolegyni se narodil chlapeček v šesti měsících těhotenství .Také má za sebou několik operací srdíčka,ale přežil to.Dlouho jsem jí neviděla,chodil do školky a už snad by měl mít věk na školu,ale nevím,jaký bude mít odklad.Je to na něm vidět,že je nedonošený,ale věřím,že všechny děti dožene.
Máš hrozně dobré srdíčko,když jí tak pomáháš,určitě potřebuje hlavně duševní podporu,aby vše vydržela.
S tou dovolenou,tak to máme zařízený v hotelu Stein ve Skalce.Jedeme 28.8-4.9. Je to hrozný,je leden a už mají obsazené termíny.Já můžu jen většinou poslední týdny v měsících,protože prvních čtvrnáct dní se motám kolem mezd,pak DPH,takže můžu až tak kolem dvacátýho v měsíci.Doufám,že mi Verču omluví ty dva dny ze školy.Budu ráda,když se domluvíme a můžeme se sejít.Je to docela náhoda.Jedeme společně se ségrou,mají pětiměsíčního chlapečka,tak v létě už mu bude rok, a už to s ním půjde.I když zrovna začne chodit,no...uvidíme.
Tak mažu chrnět,ráno vstávám v pět a děti jsou jako první ve škole a školce a skoro poslední odchází.Těším se na další odezvu.Pa a piš!!!


Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Napiš papajana 21.1.2005 22:55
*Re: Denis Lenka,dvě děti 23.1.2005 23:1
**Re: Kuba Lenka,dvě děti 23.1.2005 23:11

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.