| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

13.2.2001 12:37:45 Káča a Adam (8 měs.)

Létání s miminkem

Ahoj vespolek,

nemá někdo z vás zkušenosti s cestováním v letadle s miminkem? Zanedlouho poletíme i s Adamem, sice jen po Evropě, ale i tak jsou to dvě hodiny v letadle. Obvolávala jsem různé letecké společnosti, ale pouze v ČSA jsou ochotni v letadle na cestu dát
speciální košík pro miminko (vůbec netuším, jak to vypadá). Ostatní letecké společnosti košík dávají jen na dálkové lety a po Evropě mám mít dítě na klíně. Samozřejmě bych nejradši letěla s ČSA, ale přímo bohužel neletí. Takže to budeme mít ještě s přestupem.

Jen jsem se dozvěděla, že mám Adámkovi dávat hodně pít, aby se vyrovnával tlak mezi vnějším a vnitřím uchem. Nemáte nějaké další praktické rady?

Díky, Káča
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Létání s miminkem Káča a Adam (8 měs.) 13.2.2001 12:37
*Re: Létání s miminkem Míša, syn 4 roky 13.2.2001 14:22
*Re: Létání s miminkem Jana* 13.2.2001 15:26
*Re: Létání s miminkem Alena 17.2.2001 15:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.