| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

13.2.2001 14:22:18 Míša, syn 4 roky

Re: Létání s miminkem

Ahoj Moniko,
prvně jsme letěli s desetiměsíčním miminkem taky dvě hodinky (do Paříže) a bylo to v pohodě. Tam jsme letěli s ČSA, zpět s Air France. Košík na miminko jsme neměli a pro takhle velké dítě už by mi to taky přišlo zbytečné - lépe se dal zabavit v sedě hračkami, povídáním a tak. Nicméně, jak jsem tak koukala třeba při cestách na dovolenou, velmi dobře se dá cestovat s miminkem v přenosné autosedačce. Málokterý let bývá plně obsazený, takže když je to možné, dá Ti letecká společnost (prakticky kterákoliv) jedno sedadlo k dispozici navíc (když jsme letěli s manželem, dostal on místo u okénka, já do uličky a to prostřední zůstalo oficiálně neobsazené), i když děti do dvou let letenky neplatí a na místo pro sebe tudíž nemají nárok.
Co se týče pití při startu a přistávání, mě se osvědčilo. Hlavně při přistávání syn trochu kníkal, ale s flaškou v pusince to byla pohoda. Jen to chce myslet dopředu na to, aby dítě už nebylo přepité před cestou a v důležité chvíli láhev neodmítlo (těm truhlíčkům se špatně vysvětluje, že když budou pít, nebudou je ouška bolet, musí mít žízeň sami od sebe).
Tak šťastnou cestu.

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Létání s miminkem Káča a Adam (8 měs.) 13.2.2001 12:37
*Re: Létání s miminkem Míša, syn 4 roky 13.2.2001 14:22
*Re: Létání s miminkem Jana* 13.2.2001 15:26
*Re: Létání s miminkem Alena 17.2.2001 15:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.