| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 2

24.1.2012 0:14:04 činda

Re: reakce

~3~Neviděla jsem jí na vlastní oči,ale 2 muži ,alkohol,Kateřina a pes to byli hojně - defakto denní návštěvníci řiditelny. Někteří dopolední ,druzí odpolední -Ti dva se totiž nesměli potkat , takže měli střídavé návštěvy .A Od řiditelny mi byly po 18 letech sebrány klíče abych tam nemohla kdykoliv vstoupit. A už vůbec nemluvím o tom hnoji a bordelu co tam po nich vždy zůstal. Ale to také věděli na úřadě , že se tam.......Takže to také není tajemství . Doslova jsem jim tam řekla ...že si řiditelka udělala z ředitelny hampejz čili bordel .. A také reakce žádná.
A myslím že není na škodu a že je to dobře aby se rodiče dozvěděli ,jaké lidi dokáže úřad dosazovat na vedoucí posty - kteří mají vychovávat jejich ratolesti a jít příkladem jak těm dětem , tak svým zaměstnancům . A tím si i pořádně rozmyslet zdali jim do té či oné školky dítě svěřit či ne. Řiditelka je základem dobré školky a když nefunguje tak nefunguje ani ta školka . Já jako matka - kdybych měla malé dítě a rozhodovala se do které školky ho dám ,tak to že se půjdu podívat by asi bylo o ničem.Sháněla bych se i po dalších informacích a právě když bych si přečetla tuto diskuzi ,tak bych si řekla ...aha , holka pozor tady je něco špatně tam je špatné vedení atdatd .a najdu jinou školku kde jsou reference na školku i řiditelku a učitelky v normě.
A ještě jenom maličkost , když jsem si ten článek přečetla znovu tak to zase nebylo tak sprosté , protože kdybych byla v jejich situaci asi bych našla dost velký výběr lepších hanlivějších a peprnějších názvů. A vůbec bych se nestyděla je použít. My byli moc slušní a nikam to nevedlo. Kdyby jsme to možná vzali za ten druhej konec - kdo ví ,taky to mohlo dopadnout jinak,ale to už je jiná pohádka ....dobrou , jdu spát Lenka~h~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
reakce činda 22.1.2012 23:8
*Re: reakce Anezka73 23.1.2012 17:31
**Re: reakce činda 24.1.2012 0:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.