| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 2

22.1.2012 23:08:34 činda

reakce

Tou hrubostí se zastíňuje ta hrozná bezmocnost .Úřad jim opravdu nepomůže a psát dotazy na MČ je také trochu zbytečné. Psala jsem tam sama dotaz - neboli upozornění na to že dotaz na konkurz tam pod svým rodným jménem posílala p. řiditelka Dvořáková - ač už v té době jsme i my na Praze 4 věděli že bude umístěna na šumavskou ,tak jestli to vědí a jak se k tomu staví a dodnes jsem se odpovědi nedočkala. Prostě odpovídají pouze tomu komu chtějí . Já jsem jim po všech stížnostech a obtěžováních za odpověď nestála. Jo a je zajímavé ,že na naší školku byla také jediná v konkurzu ,že by i tady ??? To už by svědčilo o něčem jiném . Jo a policií jsem hrozila a Dvořáková měla tak ztaženo ,že mě z toho zradila - jak bych do toho zatáhla i rodiče a dalších plno lidí i zaměstnance školky - ne !!! bála se co se všechno na ní a na Kačenu provalí . Takže paní K............promiňte šumavské ,že působení ve školství a chování řiditelky Dvořákové jak na Praze 4 / na dvouch místech /, tak na Barandově tak na Praze 2 nazvali pravým jménem a neobcházely to slušnými názvy jako my. Šetřily jsme jí dlouho. Od úřadu a od ní je tento poslední krok pouze výsměch všem ,že jsme si stejně nepomohli a ona stejně vždy dostane či dosáhne toho co chce ..Nashledanou Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
reakce činda 22.1.2012 23:8
*Re: reakce Anezka73 23.1.2012 17:31
**Re: reakce činda 24.1.2012 0:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.