| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 2

22.1.2012 14:22:07 Lenka a dva kluci

Re: reakce

p.Pulec byl zvolen občany Prahy 2 jako zastupitel, aby pracoval nebo zkusil něco dělat pro dobro nás tady na Praze 2 což tak chápu já, takže tady se stavím za "šumavsky ", oni se jako občani Prahy 2 ptají proč , když byla špatna osoba na Viničné /špatně to dopadlo/ a proč ta osoba, ktera má za sebou opravdu šílenou "karieru" je ted na jine školce , když se ukazalo, že praci neumí???? To si myslím, že mají pravo se ptat, já bych se tak taky zeptala. Pan Pulec má jisto jistě zasluhy na tom, že Viničná je tzv.osvobozena, ale na druhou stranu je to šílené, že se nedá nijak zasahnout , pokud na uřadě vidí, že je pani ředitelkou na jinem místě. Koukala jsem na zastup zastupitelů na Praze 2 jejich hodně a aniž bych někoho chtěla napadat to rozhodně ne jak je možné????, že tato osoba paní ředitelky je na takovém místě ?????? znovu . To fakt se neda něco dělat nebo poradit rodičům jak na to???? Prostě JEN pomoct???? Vždyť jak se tady píše zastupitele jsou voleni občany Prahy 2 ne?!





Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
reakce činda 21.1.2012 21:34
*Re: reakce Lenka a dva kluci 22.1.2012 14:22
**Re: reakce Lenka a dva kluci 22.1.2012 14:29
***Re: reakce Anezka73 22.1.2012 18:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.