| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 2

21.1.2012 21:34:50 činda

reakce

Vážená Anežko. Pravdou je, že to rozezlená šumavská klidně mohla napsat trošičku jinak / ale já osobně se jim nedivím,že jsou vzteky bez sebe!!! // a nezatahovat do toho p. Pulce který pro naší školku opravdu udělal mnoho a já si ho za to velice vážím ,i vy jste se toho snažila udělat dost pro záchranu naší školky,// ale v celém textu je vystižená poze holá pravda a žádné bludy či výmysly či jedna paní povídala. O všem věděla i podstatná část osazenstva naší školky/ tím myslím ne jen zaměstnance ,ale i rodiče / a dokonce osobně jsem o všem co se odehrávalo ve školce informovala na úřadě p. Martínkovou i p.Folprechtovou i p.Pecha . Info o bývalých působištích jsou také přesné. Ještě bych mohla mnoho a mnoho dodat. Sama jsem také osobně psala bývalé p.řiditelce z mš šumavská jakého člověka jim tam chtějí dosadit. Ale vím že ona sama s tím nemohla nic dělat - jak mě sama osobně informovala a radostí u toho opravdu asi neskákala.Takže jak už jsem jednou psala - Mateřské škole Šumavská bych ráda popřála hodně pevných sil do budoucna a aby vydržela pohromadě co nejdéle a nenechaly se zničit jim nově zvolenou řiditelkou Janou Dvořákovou .
Lenka Najbertová - bývalá - 18 let školnice v MŠ VINIČNÁ .
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
reakce činda 21.1.2012 21:34
*Re: reakce Lenka a dva kluci 22.1.2012 14:22
**Re: reakce Lenka a dva kluci 22.1.2012 14:29
***Re: reakce Anezka73 22.1.2012 18:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.