| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v UK

6.1.2012 21:15:20 Luiza

Re: Zdravotní péče

To jde tezko porovnavat, strasne v UK zalezi na tom, v jake jsi oblasti. A take, jaky jsi typ pacienta.
Treba my make ve stejne vzdalenosti tri nemocnice a do jedne bych nesla, neb je v oblasti s velkou polskou a pakistanskou komunitou a to jednani tam neni nic moc (i kdyz porad lepsi neź v CR).
V UK jsou hodne dlouhe cekaci lhuty na odborniky. U pacientu se vyzaduje rozhodovaci cinnost (oproti Cesku, kde co rekne dr je svate). Dospelak si spoustu leku plati (mnohem vice, nez v CR).
Kdyz jdes k GP tak se daji minimalni vysetreni, nejaky odber krve pri chripce, angine jsem nezazila.
Dite si dvakrat zlomilo kost, jednou to bylo s operaci. Uzasny pristup vsech zucastnenych k nemu, doktori s nim komunikovali, vse mu vysvetlili. Nebyl problem, ze se boji jehly, anesteziolog ho nejdrive uspal (zazitek jak hrom, ze bude mit na sobe masku jako pilot z druhe svetove valky), pak pichal. Po operaci jsem dr uz nevidela (vse bylo v pohode) a hned ten samy den jsme jeli domu.

To same dite ma sennou rymu a kdyz jsme chtela udealt testy jaky pyl presne, tak mi nekolikrat bylo receno, ze to neni potreba (takze to pak musis najist soukromeho dr).

Porodnictvi je o tom, ze tehotenstvi je prirozeny stava a ne nemoc, spoustu veci neresi, pokud nemas zadne problemy, tak chodis jen k porodni asistentce a dokrora neuvidis, nejaka vaginalni vysetreni nedelaji (neni k tomu duvod,, neb stav cipku podle novodobych studii nema vliv na to, kdy a jak nastane porod).

Jeslti chces neco konkretni ptej se.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Zdravotní péče v UK Aneta N. 6.1.2012 18:53
*Re: Zdravotní péče Luiza 6.1.2012 21:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.