| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2004

30.8.2011 12:30:02 Netka Niky05/04+Dany11/09)

Hodně úspěchů druháčkům v novém školním roce!

Ahojky květňulky,
tak sem jdu nakouknout a zkonstatovat, že ty naše děti nějak moc rychle rostou. Máme všichni před sebou druhou třídu, tak věřím, že bude stejně úspěšná jako ta první. Letos je to pohodička. Máme nemusíme nic shánět a více méně Niky ví, do čeho jde. Aktovka, penál a drobnosti máme z loňska. Několikero tenisek jsme nakupovali na tábor , takže jsme jen koupili spešl pero pro leváky , aby ho Niky zase mohl ztratit. Loni ztratil 4 a spoustu dalších věcí k tomu.
Dostává kapesné, takže si musí šetřit a vše neutrácet. Bude si ztracené věci kupovat z kapesného. O prázdninách byl 3 týdny na táboře, ve stanech, bez elektřiny, bez notebooků, telefonů .... a přijel neskutečně nadšený. Jsem moc ráda, protože oba s M jsme tábory milovali. V zimě pojede na na tábor na hory a prý už mám zamluvit místo na přístí prázdniny.
Danýska roste jako z vody. Je jí 20 měsíců, je neskutečně ukecaná, stále zpívá si. Je úplně jiná, než byl Niky. Vypadá to, že je pohodářka po mě a vzteklina po tátovi, hihi
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Hodně úspěchů druháčkům v novém školním ... Netka Niky05/04+Dany11/09) 30.8.2011 12:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.