| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky květňulky,
tak sem jdu nakouknout a zkonstatovat, že ty naše děti nějak moc rychle rostou. Máme všichni před sebou druhou třídu, tak věřím, že bude stejně úspěšná jako ta první. Letos je to pohodička. Máme nemusíme nic shánět a více méně Niky ví, do čeho jde. Aktovka, penál a drobnosti máme z loňska. Několikero tenisek jsme nakupovali na tábor , takže jsme jen koupili spešl pero pro leváky , aby ho Niky zase mohl ztratit. Loni ztratil 4 a spoustu dalších věcí k tomu.
Dostává kapesné, takže si musí šetřit a vše neutrácet. Bude si ztracené věci kupovat z kapesného. O prázdninách byl 3 týdny na táboře, ve stanech, bez elektřiny, bez notebooků, telefonů .... a přijel neskutečně nadšený. Jsem moc ráda, protože oba s M jsme tábory milovali. V zimě pojede na na tábor na hory a prý už mám zamluvit místo na přístí prázdniny.
Danýska roste jako z vody. Je jí 20 měsíců, je neskutečně ukecaná, stále zpívá si. Je úplně jiná, než byl Niky. Vypadá to, že je pohodářka po mě a vzteklina po tátovi, hihi

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.