| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky květňulky,
tak sem jdu nakouknout a zkonstatovat, že ty naše děti nějak moc rychle rostou. Máme všichni před sebou druhou třídu, tak věřím, že bude stejně úspěšná jako ta první. Letos je to pohodička. Máme nemusíme nic shánět a více méně Niky ví, do čeho jde. Aktovka, penál a drobnosti máme z loňska. Několikero tenisek jsme nakupovali na tábor , takže jsme jen koupili spešl pero pro leváky , aby ho Niky zase mohl ztratit. Loni ztratil 4 a spoustu dalších věcí k tomu.
Dostává kapesné, takže si musí šetřit a vše neutrácet. Bude si ztracené věci kupovat z kapesného. O prázdninách byl 3 týdny na táboře, ve stanech, bez elektřiny, bez notebooků, telefonů .... a přijel neskutečně nadšený. Jsem moc ráda, protože oba s M jsme tábory milovali. V zimě pojede na na tábor na hory a prý už mám zamluvit místo na přístí prázdniny.
Danýska roste jako z vody. Je jí 20 měsíců, je neskutečně ukecaná, stále zpívá si. Je úplně jiná, než byl Niky. Vypadá to, že je pohodářka po mě a vzteklina po tátovi, hihi

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.