| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

Re: Dětský pokoj

Vážená paní Klementová,
rád bych Vám seriózně odpověděl, ale k odpovědi Vám přesně šité na míru bych potřeboval více informací(velikost pokoje, stávající vybavení, kolik hodláte utratit za nové vybavení, koníčky Vaší dcery, ...). Obecně bych Vám poradil dobrý psací stůl, umístěte ho k dennímu světlu tak, aby si dcera nestínila rukou kterou píše. Na pracovní židli nešetřete (vyhněte se židlím za 1500,- Kč. Velikost stolu min. šířky 120 cm, pokud na něm bude počítač (což dnes u 12-ti letých není až takovou vyjímkou)raději větší. U stolu nástěnku, stačí z hobry potažené režným plátnem (výtečná příležitost zapojit i slečnu dceru) - vyvarujete se polepeným zdem plakáty jejích idolů. Nesmí chybět skříň na šaty, knihovnička na učebnice a knihy, polička na drobnosti, kazety, CD apod. Postel je velmi důležitá, raději než pohovku volte postel s matrací (dá se snadněji čistit a po té co matrace doslouží (cca 5 -7 let) ji vyměníte samostatně). Pokud budete potřebovat další radu pošlete mi mail na studiomito@volny.cz a domluvíme se.
P.S. Nejlepší je stejně radit se s dcerou, ona dobře ví co potřebuje a Vy se obrňte trpělivostí a z jejích nápadů zrealizujte to co je ve Vašich silách. Vyhnete se zklamání na obou stranách.
Mnoho štěstí
Mito
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Dětský pokoj Emira Klementova, 12 leta dcera 27.1.2000 19:57
*Re: Dětský pokoj Mito Taševský, 2 dcery (13,10) 1.2.2000 17:57

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.